EĞİTİMCİ ŞEN’ İN 2. KİTABI BİR TUTAM HUZUR PİYASAYA ÇIKTI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

EĞİTİMCİ ŞEN’ İN 2. KİTABI BİR TUTAM HUZUR PİYASAYA ÇIKTI

EĞİTİMCİ ŞEN’ İN 2. KİTABI BİR TUTAM HUZUR PİYASAYA ÇIKTI

Bafra Millî  İrade İmam Hatip Ortaokulu, Sosyal Bilgiler öğretmeni şair ve yazar Recep ŞEN’ in “Şiirlerde Bul Beni ” adlı ilk şiir kitabının ardından, şimdi de 2. yeni kitabı ” Bir Tutam Huzur ” da, edebiyat piyasasında  yer aldı.

” Bir Tutam Huzur ” adlı kitabı, Cinius Yayınları arasında  çıkan Şair, yazar ve eğitimci Recep Şen, yeni kitabıyla ilgili olarak şöyle dedi:

” Sözü kıymetli kılan şey, onun gönül diliyle var olan bağlantısıdır. Bizi etkileyen, bizi sarsan, ruhumuza işleyen sözler, gönül diliyle bağlantılı olan güzel sözlerdir. Onun için sözün gücüne inanırız, onun için tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır, deriz.

Kalpten kalbe giden bir yoldur bu, gönül yolu… Bu yolda yolcu olabilenlere ne mutlu!” ifadelerini kullandı.

Recep Şen; “K itabımızı tüm kitap satış sitelerinden veya aşağıdaki bağlantıdan güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz” diye konuştu.

https://cinius.shop/product/bir-tutam-huzur/

RECEP ŞEN KİMDİR?

Şair-yazar ve eğitimci olan Recep ŞEN; 1968 yılında Samsun’un Bafra ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise tahsilini doğduğu şehirde tamamladı. Üniversite öğrenimini Amasya Eğitim Fakültesinde bitirdikten sonra 1990 yılında öğretmenlik mesleğine başladı.

Yurdun çeşitli yerlerinde görev yaptı. Halen yaşadığı şehir Bafra’da Sosyal Bilgiler öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli, üç çocuk babasıdır. Çeşitli gazete ve dergilerde yazı ve şiirlerini yayımlamaya devam ediyor. Halen Bafra Ajans haber portalında kültür, sanat, eğitim konularında periyodik olarak yazmaktadır. Mavi Yürekler Şiir Antolojisi, Edebiyat Defteri Şemsiye, Maviye Yolculuk adlı şiir antolojilerinde şiirleriyle yer aldı. Şair dostlarıyla düzenlemiş olduğu çeşitli şiir dinletilerinde şiirlerini şiir severlerle paylaştı. Maarifhane şiir dergisinde editörlük ve yayın kurulu üyeliği yaptı.

ESERLERİ: 1.Şiirlerde Bul Beni ( Şiir )

  1. Bir Tutam Huzur ( Deneme )

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra