Devlet Millet El Ele Bayramlaştı.. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Murat Değirmenci’den Basın ve Üniversite İşbirliği İle Yenilikçi İstihdam Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

Devlet Millet El Ele Bayramlaştı..

SAĞLIK BAKANI DR. AHMET DEMİRCAN VE VALİ OSMAN KAYMAK SAMSUN HALKI İLE BAYRAMLAŞTI

 

Sağlık Bakanı  Dr. Ahmet Demircan ve Vali  Osman Kaymak,  Ramazan Bayramı dolayısıyla, Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.
Şehit Ömer Halis Demir Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlenen bayramlaşma programında, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan ve Vali  Osman Kaymak, protokol üyeleri ile birlikte vatandaşların, kamu kurum ve kuruluş yöneticilerinin, sivil toplum kuruluş temsilcilerinin ve çocukların bayramını kutladı.
Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan yaptığı konuşmasında ’Bu ülkenin güçlü olması, gelişmesi, bütün mazlumların umudunun yeşermesi anlamına gelir. Bu coğrafyada, ülkemiz insanı ulaştığı bilgi teknolojisi ve ekonomisi ile yıldız gibi parlayan bir ülkedir. Samsun birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin şehri. Samsun tüm Türkiye’yi temsil edecek insan yapısı ve dokusuyla gerçekten bu güzelliği yaşatıyor. Bu güzellik noktasında öncü il olma özelliğini de temsil ediyor.’ dedi.
Vali Osman Kaymak bayramlaşma programında yaptığı konuşmasında ‘Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz bayramlaşma programına katılımlarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyor, huzur, kardeşlik ve barış içinde nice bayramlar geçirilmesini temenni ediyorum.’ dedi.
Bayramlaşma törenine ayrıca, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Ahmet Demircan’ın Eşi Perihan Demircan, Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan, Fuat Köktaş ve Hasan Basri Kurt, Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun Barosu Başkanı Kerami Gürbüz, Vali Yardımcıları Hasan Öztürk, Recep Yüksel, Hakan Kubalı ve Sezgin Üçüncü, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz, İl Jandarma Komutan Kd. Albay Ünsal Ağaoğlu, Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutan V. Sg.Yb.Tayfun PAŞAOĞLU, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşcı, protokol üyeleri, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.