Demokrasi ve Atılım Partisi Atakum ve İlkadım İlçe Kongrelerini de Tamamladı.   « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Demokrasi ve Atılım Partisi Atakum ve İlkadım İlçe Kongrelerini de Tamamladı.  

Samsun Deva Partisi Emin Adımlarla yürüyor..

Demokrasi ve Atılım Partisi Atakum ve İlkadım İlçe Kongrelerini de Tamamladı.  

Ali Babacan’ın önderliğinde kurulan ve teşkilatlanmasına hızla devam eden Deva Partisi, teşkilatlanma çalışmaları için birkaç aydır aktif olarak çalışıyor. Samsun’da 7 ilçenin teşkilatlanmasını bitiren il yönetimi, bu hafta içerisinde 4 ilçenin daha teşkilatlanmasının biteceğini iletti. Atakum ve İlkadım’da partililer; Samsun il başkan yardımcıları ve çok sayıda partilinin katılımı ile gerçekleşen kongrelerde ilçe başkanlarını seçtiler. Kongreler sonrası Atakum İlçe Başkanı Eyüp Baktaş olurken, İlkadım ilçe başkanı ise Ender Cikla oldu.

Kongreler sonrası konuşan İl Başkan Vekilleri:

“- Hızlı ve nitelik bir şekilde ilçe teşkilatlarımızı oluşturduk ve oluşturmaya da devam ediyoruz. Partimizin her üyesi, etkin ve yetkin olduğu alanlara kanalize oldular ve çalışmalarına da devam ediyorlar. Yani adamına göre iş değil, işe göre adamlar belirleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz ve edeceğiz. Samsun için yepyeni projeler üreteceğiz ve bu projeleri Demokrasi ve Atılım Partimizin tüzüğü programı ve etik değerleri ışığında gerçekleştireceğiz. Hiçbir partide yazılı olarak bulunmayan etik ilkeler, mensup olduğumuz partinin yazılı ve önemli değerleridir. Bizler de bu değerler ışığında doğru yönetim sağlayacak ve iyi sonuçlar elde edeceğiz. Covid-19 sebebiyle hareket alanlarının kısıtlı, fakat heyecanımız daha büyük. Birçok ilçemiz bizi bekliyor ve bizler aynı zamanda il kongremizin hazırlıklarını yapıyoruz. Yakın zamanda il kongremiz ile de Samsunlular ile buluşacağız ” şeklinde konuştular.

Demokrasi ve Atılım Partisi ilçe kongreleri Kavak ve Vezirköprü ilçeleri ile devam edecek.