DEMİR, HAZIRLIKLARI YERİNDE İNCELEDİ!… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

DEMİR, HAZIRLIKLARI YERİNDE İNCELEDİ!…

DEMİR, HAZIRLIKLARI YERİNDE İNCELEDİ!…

Bayındırlık ve İskân eski Bakanı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Samsun’a gelişi öncesinden yapılan hazırlıkları yerinde inceledi.
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler de ilçe adaylarını açıklamak için Samsun’a geliyor. 19 Ocak Cumartesi günü Yaşar Doğu Spor Salonunda düzenlenecek olan Aday Tanıtım Toplantısı için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.  Bayındırlık ve İskân eski Bakanı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir,  AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve beraberindekiler hazırlıkları yerinde inceledi.
Mustafa Demir, tüm Samsunluları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek olan Aday Tanıtım Toplantısına davet etti. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı, Samsunlulara yakışır bir şekilde karşılayacaklarını belirten Demir, ”Cumhurbaşkanımızı kentimizde ağırlayacak olmanın onurunu ve gururunu bir kez daha yaşayacağız. Millete hizmet yolunda ömrünü adayan Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği yine Samsunlular verecektir. Cumartesi günü yapılacak olan Aday Toplantımıza tüm Samsunluları davet ediyorum” diye konuştu.