SON DAKİKA

Demedi demeyin.

Bu haber 17 Mayıs 2019 - 11:46 'de eklendi ve 26 views kez görüntülendi.

 

Birlik ve Beraberliklerimizi her zaman daim kılan ve perçinleyen Mübarek Ramazan ayına birlikte ulaşmanın manevi hazzını mutluluğunu millet olarak BİR KEZ DAHA yaşıyoruz.

Ramazan da özellikle  paylaşmak beraber olmak daha çok bir araya gelmek birlikte bu manevi havayı TOPLUM olarak  yaşamak kaçınılmazdır.

Ekonominin iyi olmadığını örnek göstererek geleneksel olarak her sene Düzenlenen Ramazan Çadırları bu sene VETO YEDİ….

Geleneksel olarak Ramazan da Belediyeler öncülüğün de açılan iftar çadırları bu sene  öksüz kalacak gibi gözüküyor  Ramazanın 15 oldu gelişme yok.

Samsun Merkez ve ilçe Belediye Başkanların içerisinden sadece BİR İKİ Belediyenin Ramazan iftar çadırı açtığını biliyoruz.

Birlik ve Beraberliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç duyduğumuz bu günler de özellikle de

MÜBAREK RAMAZAN  ayın da Bütün Belediyelerin bu tutumu vatandaşlar  tarafından hiç de hoş karşılanmamaktadır.Bahane hazır paramız olmadığından dolayı bu sene Ramazan çadırı yok  yapamıyoruz hiç bir tanesinden teşebbüs bile yok BRAVO…..

Gelen gideni aratırmış derlermiş çok da doğru olduğuna bir kez daha şahit oluyoruz.

Hani derler ya NEREDE O ESKİ RAMAZANLAR çok değil bir iki sene öncesinden bahsediyorum.

En azından otuz gün olmasa da iki veya üç Belediye Ramazan çadırını organize etse ortaklaşa BÜYÜK BİR ÇADIR kurulsa Toplumun katmanları bir araya gelse kaynaşsa olmaz mı BAL GİBİ OLUR.

Ama unutulmasın ki özellikle Belediyelerin bu OLUMSUZ yaklaşımları vatandaş tarafından yakından takip edilmekte olup bizler de tabii ki yakından takipçisi olacağız.

Samsun Merkez ve İlçeler de hangi Belediyenin neyi var neyi yok ne kadar borcu ne kadar alacağı ne kadar sıkıntısı olduğunu hava da uçan kuşlar bile biliyordu da sizler mi bilmiyordunuz?

 

Asla ama Asla  vatandaşın karşısına çıkıp MAĞDUR EDEBİYATI YAPMAYINIZ Öyle oldu da böyle oldu da Ramazan da çadır kuramıyoruz da

derdimiz çok paramız yok bırakın bu pişkinliği Bütün bunları bilerek Sizler  BAŞKAN oldunuz ağlayacaksa nız  ŞİMDİDEN bırakın gidin

Sizler bazılarının yaptığı hataya düşmeyiniz sizlerden önceki Başkanları suçlayarak bir yere varamayacağınızı bizim size hatırlatmamıza gerek bile yoktur.

 

 

Makamlar ağlama yeri asla değildir vatandaştan oy isterken BÜTÜN PLANLARINIZI İCRAAT üzerine  kurdunuz daha iyi olacağını daha kaliteli hizmet vereceğinizi vatandaşa vaat  ettiniz tabii ki bunları  ayırım yapmadan SAMSUN B.ŞEHİR MERKEZ VE İLÇE BELEDİYELERİNİN hepsine söylüyoruz.

Ayırım yapmadan  o bu şu demeden fark gözetmeksizin bütün BAŞKANLARIN hepsine söylüyorum hatırlatıyorum

Sonra

Demedi demeyin.

 

 

 

Birleştirici bütünleyici ve ortak paydaların bir olduğu aylardan  Mübarek Ramazanı Şerifinizi Tebrik Ederim.

 

Saygılarımla

 

İsmet AKTAŞ