DEDEDAĞSPOR TRANSFERDE HIZ KESMİYOR « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

DEDEDAĞSPOR TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

DEDEDAĞSPOR TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

28- 12- 2014 tarihinde kurulan Dededağıspor’un kuruluş amacı; her branştan sporcu yetiştirmek ve aynı zamanda, gençlerin spora olan ilgilerini artırmak olup, bu amaç ve hedefler doğrultusunda Samsun ve Bafra  futboluna renk katmaya deam ediyor.

Dededağspor; yeni sezonda da başarılı olabilmek amacıyla transferlere hız kesmeden devam ediyor.

Dededağspor Kulübü’nün internet sayfaından yapılan konuyla ilgili açıklamlar şöyle:

DEDEDAĞSPOR  yönetimi; Süper Amatör Ligi’nde de iddialı  bir takım kurmak için çıktığı yolda, dış transferde  ÜMİT GÜVEN ile her koşulda anlaşmaya varılmıştır.

Kariyerinde daha önce Çarşambaspor , Amasyaspor , Termespor  ve Hacinabispor da forma giymiştir.  Bu sezon takımımızın başarısı için ter dökecek.

Dededağspor teknik heyet ve yönetim transfer çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda iç transferde tecrübeli ve yetenekli  takımın şampiyonluğunda önemli  paya sahip olan Nihat Özgen ile her konuda anlaşmaya varmıştır.

Dış transferde, Termespor Samsun Buyuksehir Belediyespor , Tekkeköyspor ve  Bafrasporda forma giymiş olan Süleyman  İNCE ile her konuda anlamışlardır.

DEDEDAĞSPOR deneyimli stoper Seyfullah Karagöz ile de her konuda anlaşmaya varmıştır. Daha önce kariyerinde Atakum Belediye Spor Atakentspor Tavşanlı Linyitspor Merzifonspor ve Samsun Büyükşehir Belediye Spor’da forma giyen Seyfullah Karagöz ile her konuda anlaşmaya varılmıştır.

Transferde çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Tüm spor kamuoyuna  duyurulur.”

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra