Cumhur İttifakı Sahada Güçlü Birliktelik « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Cumhur İttifakı Sahada Güçlü Birliktelik

-Kadıköyde Coşkulu Buluşma

-Cumhur İttifakı Sahada Güçlü Birliktelik

-İlkadım’da 5 Yılda Rekor Hizmetler

 

Ülke’nin bekası, milletin geleceği için milletin gönlünde kurulan Cumhur İttifakı hem siyasi birliktelik hem de millet arasında perçinlenen kardeşlik sahada güçlenerek artıyor.

 

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kadıköy mahalle sakinleri ile buluştu.

 

Buluşmaya, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Arslan, AK Parti Kadıköy Mahalle Başkanı İlhan Kaya, MHP Kadıköy Mahalle Başkanı Mustafa Saygılı’da katıldı. Mahalle sakinlerinin büyük ilgi ve alakası ile gerçekleşene coşkulu buluşmada Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, mahalle sakinleri ile tek tek tokalaşarak kucaklaştı.

 

BİRLİKTE, GÜÇLÜ ADIMLARA GELECEĞE…

 

Birlikte geleceğe daha güçlü adımlarla yürüdüklerini söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Cumhur İttifakı bu milletin doğal mutabakatıdır, millet aklıdır. 15 Temmuz’da milletin gönlünde kurulan kardeşliğin, Cumhur İttifakıyla kader birliğine dönüşmüştür. 15 Temmuz’dan sonra kimin nerede durduğuna, istikametine, hedefine, derdine ve gayesine bakmak gerekir. Biriz. Beraberiz.  Birlikte geleceğe daha güçlü adımlarla yürüyoruz. Sevgi, samimiyet, kardeşlik, dayanışma ruhu ile Cumhur İttifakı’nın güçlü birlikteliği, gayretli, samimiyeti, tevazusu ile çalışıyoruz” dedi.

 

TOK’TAN KADIKÖY’E MÜJDE…

 

Kadıköy Cami’si ile ilgili mahalle halkına müjdeyi açıklayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Biz Belediye olarak geçmişine sahip çıkan geleceği planlayarak yarınlara güzel eserler ve dostluklar biriktiren hoş bir seda  bırakma düşünce ve anlayışla çalışıyoruz, gayret gösteriyoruz. Eğitim yatırımlarında, okulların fiziki şartlarının güzelleştirilmesi, yeni okul alanların üretilerek yeni okullar kazandırılması, bölgemizdeki camilerin ihtiyaçlarının karşılanması, yenilenmesi, tadilat, bakım ve onarımlarının yapılması için çok ciddi çalışmalar ve hizmetler yaptık. Sizlerin de bildiği gibi aylar öncesinde çalışmalarını yaptırdığım Kadıköy Camimiz ile ilgili çalışmalarımızın planlarını bitirdik. Salı gününden itibaren çalışmalarımıza başlayacağız” diye konuştu.

 

 

5 YILDA 255 MİLYONLUK YATIRIM

 

İlkadım’a 5 yılda tarihinde görülmeyen icraat ve yatırımlar kazandırdıklarını anlatan Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Rekor yatırım ve hizmetlerle İlkadım ilçesine 20 yılda yapılamayan hizmetleri, 5 yıla sığdırdık. Fiziki yatırımlar, eğitim, kültür, sanat, spor,  sosyal yardımlar, fen işleri, park ve bahçe gibi hizmet ve yatırımlarla toplamda 5 yılda toplam 255 trilyonluk yatırım hizmet yaptık. Belediye Yeni Hizmet Binası ve Cami, Derebahçe Sosyal Tesisi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi, Ihlamur Kafe ve Restoran, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, Cami ve Külliye, Koşu Yolu ve Hayat Parkuru, 62 Park, 12 Halı Saha, Spor Kompleksleri, Okullara ve Camilere Yapılan Yardımlar, Sosyal Yardımlar, Çanakkale-Bursa Kültür Gezileri, Cenaze Hizmetleri, yollara yapılan asfalt, baskı beton, parke taş gibi sayısız nice  yatırımları sizlerin hizmetine sunduk” şeklinde konuştu.