-CUMHUR İTTİFAKI RUHU SOĞUK DİNLEMEDİ… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ANZER ATOM ŞİFA KARIŞIMI

EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

-CUMHUR İTTİFAKI RUHU SOĞUK DİNLEMEDİ…

-BAŞKAN TOK’A YAĞMUR ALTINDA COŞKULU KARŞILAMA…

-CUMHUR İTTİFAKI RUHU SOĞUK DİNLEMEDİ…

-BAŞKAN TOK; “İLKADIM’IN SORUNLARINI BİZ BİLİYORUZ, BİZ ÇÖZÜYORUZ”…

 

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u Fevzi Çakmak Mahallesi sakinleri sağanak yağmur altında yalnız bırakmadı.

 

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok seçim çalışmalarını aralıksız sürdürürken İlkadımlılar tarafından coşku ile karşılanmaya devam ediyor. Gittiği her mahallede vatandaşlarla kucaklaşan Başkan Erdoğan Tok, Umreden dönen mahalle sakinlerinden Muzaffer Hamurcu’ya ev ziyareti gerçekleştirmek için gittiği Fevzi Çakmak Mahallesinde yağmura ve soğuğa rağmen yine İlkadımlıların yoğun ilgisi ile karşılandı.

 

MHP Fevzi Çakmak Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezi önünde MHP ve AK Partiye gönül veren vatandaşlarla buluşup ziyaret noktasına yürüyerek giden Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, MHP ve AK Parti Mahalle Başkanları ve vatandaşlar birliktelik mesajı verdi. Ardından yaptığı konuşma ile vatandaşlara gösterdikleri ilgi için teşekkür eden Başkan Erdoğan Tok; “Bu karşılıklı sevgiyle ve Cumhur İttifakı ruhuyla sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

AVCILAR; “CUMHUR İTTİFAKI RUHU İLKADIM’DA SANDIKLARI PATLATACAK”

Selamlama konuşması ile mahalle sakinlerine teşekkür eden AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; “Bu yağmurlu ve soğuk akşamı coşku ve samimiyetle sıcak bir ortama çevirdiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Cumhur İttifakı’nın güçlendirdiği kardeşliğimizi sizlerle yaşamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu birliktelik ruhu hepimizi sararken inanıyorum ki 31 Mart günü İlkadım’da sandıkları patlatacağız ve büyük bir başarıya birlikte imza atacağız” diye konuştu.

TOK, “CUMHURBAŞKANIMIZIN VE HÜKÜMETİMİZİN DESTEĞİ İLE KENTSEL DÖNÜŞÜMÜ BİZ ÇÖZÜYORUZ”

“İlkadım’a hizmet edebilmek için ilçemizin ve insanımızın önce nelere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz” diyen Başkan Tok, “Bundan dolayı ilçemizdeki tüm mahallelerimizi yakın uzak demeden ziyaret ederek, bölge sakinlerinin talep ve önerilerini dinledik. Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki; İlkadım’ın tüm mahallelerine gittim ve vizyon projelerimizi mahallelerimizin ihtiyacına göre şekillendirdik. İnşallah şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da daha güzel hizmetler olacak. Biz bu şehri ve ilçemizi seviyoruz ve yapmış olduğumuz hizmetlerin karşılığını her gittiğimiz yerde gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine bütün vatandaşlarımızın memnuniyeti ve güler yüzleri olarak alıyoruz. Hizmetlerimize her kesimden vatandaşlarımız büyük bir teveccüh gösteriyor ve bizleri bağrına basıyor. Sizlerin de çok yakından takip ettiği kentsel dönüşüm için ayrı bir parantez açmak istiyorum. Yıllardır büyük gayret ve çaba göstererek uğraş verdiğimiz İlkadım ilçemizdeki kentsel dönüşüm ile ilgili çalışmalarımızla birlikte Cumhurbaşkanımızın son Samsun mitinginde, ‘İlkadım İlçemizdeki kentsel dönüşüm sorunlarını biliyoruz. İnşallah, bu meseleyi halledeceğiz’ ifadesi gerçekten İlkadımlı hemşerilerimin özlemle çözülmesini beklediği bir meseleydi. Cumhurbaşkanımızdan ve hükümetimizden Allah razı olsun. Bizler hükümetimizle birlikte hareket ederek yine siz değerli vatandaşlarımızın desteği ile kentsel dönüşüm projemizi hayata geçirerek sizlerin sorunlarına en kısa zamanda modern çözümler getireceğiz” dedi.

 

Yoğun kalabalığın yaşandığı buluşma Başkan Tok’un ev sahiplerine hediye takdim etmesi ve bol bol hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.