Çiftlik Caddesi Trafiğe Açılıyor… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Çiftlik Caddesi Trafiğe Açılıyor…

Samsun Büyük Şehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,Yapmış olduğu bilgilendirme toplantısında ÇİFTLİK CADDESİNİN TRAFİĞE AÇILACAĞINI açıkladı.

Uzun zamandır Samsun gündemini meşgul eden çiftlik caddesi konusu nihayet son buldu.

Çiftlik Caddesinin Trafiğe kapatılamasın dan bu zamana kadar geçen sürede  Çiftlik esnafını memnun etmeyen bu uygulama yapılan  bire bir açılsın mı açılmasın mı sorular objektif ve net karşılığında noktalandı.

Demir,Yapmış olduğu toplantıda Çiftlikte bulunan Esnaf ve İkamet eden vatandaşlarla yapılan anket çalışmalarını açıklayarak %70 Trafiğe açılsın %30 açılmasın anket sonucunu basın toplantısında kamuoyu ile paylaştı.

Başkan açıklamalarına şöyle devam etti Çiftlik caddesinde oturan ve iş yerleri bulunan bütün herkes bizim vatandaşlarımızdır alınan sonuç neticesinde takvim vermeden hızlı bir şekil de çalışmalara ara vermeden başlayacağız alt yapıya küçük dokunuşlarla   hiç kimseyi de mağdur etmeden hizmet vereceğiz özelikle otobüs duraklarını  trafiğe engel olmayacak bir şekilde düzenleyeceğiz dedi.

Demir,Konuşmasının son bölümün de seçim bitti particilik bitti hepimiz Samsun’a hizmet vermek için hep birlikte çalışıyoruz Samsunlu olmak ayrıcalıktır Samsun için hizmetlerimiz katlanarak devam ediyor ve edecektir diyerek sözlerini tamamlayarak iştirak eden bütün vatandaşlara Teşekkür etti.