ÇİFTÇİ’DEN TEŞEKKÜR…. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Bafra Fen Lisesi Sene Sonu Resim Sergisi

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Gençler Samsun’u Keşfediyor

EĞİTİM, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

ÇİFTÇİ’DEN TEŞEKKÜR….

Çok değerli Genel Başkanım Sayın Dr. Devlet Bahçeli, Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü Hareketin değerli mensupları, Aziz ve muhterem İlkadım’lılar,
2019 Mart ayı yerel seçimleri için şahsım ve ekibim 2014 Haziran ayından itibaren uzun ve meşakkatli bir yola çıktık. Bu süre içerisinde siz değerli ilkadım’ lıların iyi ve kötü günlerinde hep yanında olmaya çalıştık.
Kiminizin düğününde, nişanında, kınasında, kiminizin cenazesinde, kiminizin asker uğurlamasında, kiminizin mevlitlerinde, Hac’ca giden Umre’den dönen insanlarımızın ziyaretlerinde, esnaf ziyaretlerinde, kahvehane ve hemşehri dernekleri ziyaretlerinde, Pazar esnaflarımızın ziyaretlerinde, Mağaza açılışlarında, ev toplantıları yaparak gücümüzün yettiğince yanınızda olmaya, hedeflerimizi ve projelerimizi anlatmaya çalıştık.
5 yıla yakın bir süre bir gün dahi ara vermeden yaptığımız çalışmalarda,
Hamd olsun Allah’a siz değerli İlkadım’lıların gönlünde yer almayı başardık.
MHP ve AKP arasında sağlanan Cumhur Ittifakı ruhu ve mutabakatına bağlı olarak 19 Ocak Cumartesi günü yapılan açıklama ile İlkadım Belediye Başkan adaylığına AKP Adayı açıklanmıştır.
Şahsım her daim Ülkücü Hareketin bir mensubu olarak partimiz Milliyetçi Hareket Partisi çatısı altında, Partimizin Cumhur Ittifakı ruhuna uygun hareket edecek ve Sayın Genel Başkan’ımız Dr. Devlet BAHÇELİ Beyefendi’ye sımsıkı bağlı olarak çalışmalarımıza devam edeceğimi kamuoyuna buradan duyurmak isterim.

Bu süre içerisinde bizlere destek veren başta ailem olmak üzere, tüm Aziz İlkadım halkına teşekkür eder, her birinize en kalbi sevgi ve saygılarımı sunarım.

ERKUT ÇİFTÇİ