Çerkeslerden Kaymakam Keklik ve Başkan Demirtaş’a ziyaret « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Çerkeslerden Kaymakam Keklik ve Başkan Demirtaş’a ziyaret

Çerkeslerden Kaymakam Keklik ve Başkan Demirtaş’a ziyaret
Çerkes İş İnsanları Derneği yöneticileri İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret etti
Çerkeş İş İnsanları Derneği Başkan Vekili Mehmet Yurdakul ve Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Uygun, İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik ve İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.
İlk olarak İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik’i ziyaret eden Çerkes İş İnsanları dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek, amaçlarının kültürel zenginlikleri yaşatmanın yanında birlik ve beraberlik içinde hareket etmek olduğunu vurguladı. Kaymakam Keklik ise STK’ları önemsediklerini belirterek, ziyaret nedeni ile Çerkes iş insanlarına teşekkür etti.
Ardından İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı ziyaret eden Çerkes İş İnsanları, dernek hakkında bilgi verdi. Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine değinerek, “Belediye olarak STK’ları önemsiyor ve yaptıkları çalışmalara elimizden geldiğince destek veriyoruz. Yeni kurulan Çerkes İş İnsanları Derneği’ne yapacağı çalışmalarda başarılar diliyorum” dedi.