CAMADAN: “SÖZÜMÜZDE DURMAZ İSEK BOYNUMUZ BÜKÜK KALIR” « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

CAMADAN: “SÖZÜMÜZDE DURMAZ İSEK BOYNUMUZ BÜKÜK KALIR”

CAMADAN: “SÖZÜMÜZDE DURMAZ İSEK BOYNUMUZ BÜKÜK KALIR”

 

Görev verilmesi durumunda Samsun’un sorunlarının çözümü için üzerlerine düşeni yapacaklarını belirten Murat Camadan, “Biz verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı iddia ediyoruz. Eğer durmaz isek o zaman Samsun halkı karşısında boynumuz bükük kalır” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) 27. Dönem Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafını ziyaret etti. Esnaflarla sohbet edip sorunlarını dinleyen ve çözüm üretilmesi konusunda ellerinden geleni yapacaklarının sözünü veren Murat Camadan, “Grup Başkanvekilimiz Erhan Usta, mecliste sanayi esnafımızın sorunlarını sürekli dile getirmiştir. Ancak tek başına sayın Usta bazen sorunların giderilmesi konusunda yetersiz kalabiliyor. Bu nedenle her zaman vurguladığımız gibi meclisteki MHP’li vekil sayısını arttırmamız gerekiyor” dedi.

 

Bunun için de vatandaşlardan destek isteyen Murat Camadan, “Sadece sanayi esnafımızın değil, tüm esnaf kesimimizin sorunlarını yakından takip ediyoruz. Göreve talip olduğumdan bu yana söylediğim gibi sorunların çözümü konusunda mecliste daha güçlü bir MHP grubu oluşturmalıyız. Bunun için de 24 Haziran seçimlerinde değerli Samsun halkından destek bekliyoruz. Halkımızın bize vereceği oylarla mecliste eli güçlü bir Samsun olacak. Biz verdiğimiz sözlerin arkasında duracağımızı iddia ediyoruz. Eğer durmaz isek o zaman Samsun halkı karşısında boynumuz bükük kalır” diye konuştu.