Büyük Anadolu Hastaneleri’nden esnafa büyük destek « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden esnafa büyük destek
Büyük Anadolu Hastaneleri esnafın her zaman yanında
Seçkin akademik ve uzman kadrosu ve memnuniyet odaklı kalite standartlarında hizmet anlayışı ile daha mutlu ve daha sağlıklı bir Samsun için çalışmalarını sürdüren Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsunlu esnafında her zaman yanında.
Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği kurumsal sağlık sözleşmesi uygulamasını geniş bir yelpazeye yayarak sürdürmeye devam ediyor.
Bu anlamda Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB)  ile Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri arasında kurumsal sağlık sözleşmesi imzalandı. Anlaşma ile birlikte 72 oda ve yaklaşık 38 bin üyesi bulunan birlik, Büyük Anadolu Hastaneleri’nin sağlamış olduğu indirimli imkanlardan faydalanabilecek.
BÜYÜK ANADOLU HASTANELERİNE TEŞEKKÜR
Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler ve  Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen, düzenlenen kurumsal sözleşme imza töreninde bir araya geldi.
Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nde düzenlenen imza töreninde konuşan Başkan Hacı Eyüp Güler, “Birliğimize bağlı esnaf ve sanatkarlar kardeşlerimizin sosyal açıdan geliştirilmesine yönelik faaliyetler kapsamında Büyük Anadolu Hastaneleri ile sağlık anlaşması imzaladık. Yapılan anlaşmayla birlikte birliğimize bağlı odalardaki esnaf ve sanatkarlarımız ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastanelerinin sağladığı sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. SESOB olarak bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.
ESNAFIMIZIN DESTEKÇİSİYİZ
Büyük Anadolu Hastaneleri’ni tercih ettikleri için Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hacı Eyüb Güler’e teşekkür eden Büyük Anadolu Hastaneleri Kurumsal İlişkiler ve İş Geliştirme Müdürü Fatih Esen de, “Hastanelerimiz Edirne’den Kars’a ve Samsun’dan Adana’ya dünyanın dört bir yanından gelen hastalara umut olmaya, her kesimden büyük takdir gören sağlık uygulamaları ile misafirlerimize aile ortamı sunuyoruz. Alanında akademik ve uzman kadrosuyla kaliteli hizmet vermeye büyük önem gösteriyoruz.
İnsan sağlığını her şeyin üstünde gören hastanemiz kamu, kurum ve kuruluşlarının temsilcileriyle kurumsal sağlık anlaşması yaparak hastanemizin sunmuş olduğu imkanlardan daha fazla alana yayabilmek adına gerçekleştirmektedir. Yapılan anlaşma ile hastanemizin sağladığı indirimlerden yararlanabiliyorlar.
Bu anlamda Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri olarak, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne hizmet sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyacağız” diye konuştu.
B

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden esnafa büyük destek

Büyük Anadolu Hastaneleri’nden esnafa büyük destek Büyük Anadolu Hastaneleri esnafın her zaman yanında Seçkin akademik ve uzman kadrosu ve memnuniyet odaklı kalite standartlarında hizmet anlayışı ile daha mutlu ve daha sağlıklı bir Samsun için çalışmalarını sürdüren Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsunlu esnafında her zaman yanında. Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile […]