Büyük Anadolu Hastaneleri şoför esnafının yanında « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

OLTAN KÖLEOĞLU ENERJİ’DEN DUYURU

EKONOMİ, GÜNDEM, YEREL HABERLER

Büyük Anadolu Hastaneleri şoför esnafının yanında

Bu haber 20 Mayıs 2019 - 11:36 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.
Büyük Anadolu Hastaneleri şoför esnafının yanında
Samsunlu esnaf ve sanatkarın her zaman yanında olan Büyük Anadolu Hastaneleri ile Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı. Oda’ya kayıtlı 3 bin üye ve birinci derece yakınları hastanenin sağlamış olduğu imkanlardan faydalanacaklar.
Büyük Anadolu Hastaneleri, kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği kurumsal sağlık sözleşmesi uygulamasını büyük bir katılım ile sürdürüyor.
SEÇKİN AKADEMİK KADRO
Seçkin akademik kadrosu ve memnuniyet odaklı kalite standartlarında hizmet anlayışı ile daha mutlu ve daha sağlıklı bir Samsun için çalışmalarını sürdüren Büyük Anadolu Hastaneleri, esnaf ve sanatkarında her zaman yanında.
Bu kapsamda Büyük Anadolu Hastaneleri ile Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası
 kurumsal sağlık sözleşmesi imzaladı.
Sözleşme ile birlikte Odaya kayıtlı 3000 üye ve birinci derece yakınları hastanenin sağlamış olduğu imkanlardan faydalanacaklar.
Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası
 Başkanı Fevzi Apaydın,
Başkan Vekili Yusuf Erkan
 ve Genel sekreter Kenan Aydın ile Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen imza töreninde biraraya geldi.
TEŞEKKÜR ETTİ
İmza töreninde konuşan Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası
 Başkanı Fevzi Apaydın, “Yapılan anlaşmayla birlikte odamıza bağlı esnafımız ve birinci derece yakınları Büyük Anadolu Hastanelerinin sağladığı sağlık hizmetlerinden indirimli olarak yararlanabilecekler. Oda olarak bu imkanı bize sağlayan Büyük Anadolu Hastanesi yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.
AİLE ORTAMI
Büyük Anadolu Hastaneleri’ni tercih ettikleri için Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası
 Başkanı Fevzi Apaydın’a ve yönetimine teşekkür eden Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen ise, “Hastanelerimiz Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından gelen hastalara umut oluyor. Takdir gören sağlık uygulamalarımız ile misafirlerimize aile ortamı sunuyoruz.
İnsan sağlığını her şeyin üstünde gören hastanemiz kamu, kurum ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle kurumsal sağlık anlaşması yaparak hastanemizin sunmuş olduğu imkanlardan daha fazla alana yayabilmek adına gerçekleştirmektedir.
MUTLULUK DUYACAĞIZ
Kısa bir zaman içinde de Büyük Anadolu Çiftlik Hastanemiz; 22 yıllık tecrübesi, güçlü akademik kadrosu, son teknoloji ekipmanları, yeni branşları, kaliteli, özgün konseptiyle, rahatça ulaşabileceğiniz yeni binamızda çok yakında hizmetinizde olacaktır.
Bu anlamda Samsun Büyük Anadolu Hastaneleri olarak, Samsun Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’na hizmet sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyacağız” diye konuştu.