BULVAR AVM’DEN ÇOCUKLARA BÜYÜK SÜRPRİZ..! MİNYONLAR SAMSUN’DA İLK KEZ SEVENLERİYLE BULUŞACAK. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

BULVAR AVM’DEN ÇOCUKLARA BÜYÜK SÜRPRİZ..! MİNYONLAR SAMSUN’DA İLK KEZ SEVENLERİYLE BULUŞACAK.

BULVAR AVM’DEN ÇOCUKLARA BÜYÜK SÜRPRİZ..! MİNYONLAR SAMSUN’DA İLK KEZ SEVENLERİYLE BULUŞACAK.

Dünyanın en çok izlenen animasyon karakterleri olan ve tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Minionlar Bulvar AVM’de sevenleriyle buluşacak.

Çılgın Hırsız serileri ile vizyona girdiği andan itibaren en iyi animasyon filmi olarak gişe rekorları kıran ve 7’den 70’e herkesin kalbini kazanarak, çizgi filmden oyuncaklara, doğum günü organizasyonlarından tekstil tasarımlarına kadar birçok alanda hayatımıza giren Minyonlar; sevimli maceralarına Samsun Bulvar AVM’de devam edecek.

Okula dönüş öncesinde hem çocuklara hem de ebeveynlere büyük bir sürpriz yapan Bulvar AVM 14-15-16 Eylül tarihlerinde 3 seans olarak Minyonları ağırlayacak. Çocuklar Samsun’da ilk kez, maceracı Kevin, genç asi ve müzik sevdalısı Stuart, sevimli minik Bob ile bir araya gelme fırsatı elde edecekler.

En sevilen 3 Minyonun, iklim değişikliğinin sebeplerini araştırmaya koyulmasıyla başlayacak olan maskotlu müzikal; kitap okumanın önemi, düzenli beslenme ve çevreyi temiz tutmaya yönelik mesajlar verecek.

Etkinlik ücretsiz olup, tüm Samsunlular davetlidir.