BİZİMSAMSUN TV’YE ANLAMLI ZİYARET.. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

BARIŞ VE HUZURUN BAŞ KEMİRGENİ

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ, SİYASET

BİZİMSAMSUN TV’YE ANLAMLI ZİYARET..

BİZİMSAMSUN TV’ ye Anlamlı Ziyaret…

Samsunun önemli Spor yorum ve  yapımcısı AHMET ÇABUK, Ses Sanatçısı HÜSEYİN ŞİMŞEK ve Teknik direktör GÜVEN GÜMÜŞDAĞ,  Bizimsamsun tv Genel Yayın Koordinatörü İsmet Aktaş’ı ziyaret ettiler.

Keyifli ve verimli geçen sohbetin konusu Samsun oldu önümüzdeki günler de Bizimsamsun tv de canlı yapılacak programların da yer aldığı bu ziyaret te gelişmekte ve büyümekte olan olan KARADENİZİN incisi SAMSUN’A  nasıl katkıda bulunabiliriz ayrıca tartışıldı.

Samsunun Turizm elçisi ve Samsunun evladı Ses Sanatçısı  Hüseyin Şimşek de ziyarette hazır bulunarak yıllar sonra sizinle birlikte olmaktan son derece mutlu oldum fırsat buldukça Samsun da sizin gibi dostlarımı elimden geldiği kadar ziyaret ediyorum geçmiş hatıraları yad ediyoruz inşallah daha sık bir araya gelmeyi istiyoruz.

Hüseyin Şimşek Bizimsamsun tv de çarşamba günü saat 21.00 de yayınlanacak canlı programın ilk konuğu olması nedeni ile mutluyum ve heyecanlıyım dedi.

Samsun Futbol camiasının çok yakından tanıdığı ve takip ettiği Güven GÜMÜŞDAĞ,  Yıllardır futbolun içindeyim Samsunspor,Çarşambaspor  Kadıköyspor ,Termespor da ve Samsunun bir çok takımında görev yaptım.

Güven Gümüşdağ,Amacımız kaliteli ve değerli futbolcuların Samsunumuzdan yükselmesi ve gelecek nesillere iyi bir örnek olacak Samsunspor bırakılması kuşkusuz hepimizin arzusu ve isteğidir bu sene tek amacımız Samsunsporumuzu inşallah Süper lig de görmektir bunu başara bilecek Başkan,Teknik Heyet ve Taraftara sahibiz dedi.

Spor yorumcusu Ahmet Çabuk,Yıllar sonra da olsa Dostlarla bir araya gelmek çok keyifli ve heyecan verici bir duygu

Bizimsamsun tv de Allah nasip ederse her çarşamba akşamı saat 21.00 de Değerli Hocamız Güven Gümüşdağ ile birlikte FUTBOLUN EDİTÖRÜ programı ile birlikte çok değerli seyircilerimiz ile birlikte olacağız.

Samsun ve Gündem canlı program da Ekonomi,Siyaset,Kültür,Spor,Tarih ve bir çok konuyu masaya yatıracağız dedi.

Bizimsamsun tv Genel Yayın Koordinatörü,İsmet AKTAŞ,Dostlarımızın Televizyonumuza yaptıkları bu anlamlı ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek hepsine ayrı ayrı Teşekkür  etti.

AKTAŞ, Samsun için kim olursa olsun elini taşın altına koyup hizmet yolun da gece gündüz durmadan çalışıyor uğraşıyor ise başımızın üstün de yeri vardır Bizimsamsun tv bilmiş olduğunuz gibi  her gün ve her akşam değişik konuları masaya yatırarak gündemi belirlemektedir diyerek sözlerini tamamladı.

 

OKAN IŞIK