Başkan’a Sel Felaketi nedeniyle geçmiş olsun Ziyaretinde bulundular « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Başkan’a Sel Felaketi nedeniyle geçmiş olsun Ziyaretinde bulundular

Memur Sen konfederasyonu Genel Başkan yardımcısı ve bem birsen Genel Başkanı  Levent USLU, Memursen İl Başkanı Hamdi Yıldız, BEMBİRSEN Şube Başkanı Savaş Gayretli ve beraberindeki heyet Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir’e Samsun İlinde yaşanan Sel Felaketi nedeniyle geçmiş olsun Ziyaretinde bulundu.
Genel Başkan Levent Uslu ve beraberindeki heyet, sendikal çalışmalar kapsamında Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti. Ziyaret esnasında güncel konuların yanı sıra yerel yönetim çalışanlarımızın sorun ve beklentileri dile getirildi.
Genel Başkan Levent Uslu, Memur-Sen Samsun İl Başkanı Hamdi Yıldız, Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Sabri Keskinoğlu, Bafra Temsilcimiz Ahmet Ziya Aliçeşme, SASKİ Temsilcimiz Erdal Engin, Büyükşehir İtfaiye Temsilcisi  Ömer Öztürk, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Başar Özbek, Büyükşehir Belediyesi Zabıta Komiseri Berati Bal, Bafra İlçe Temsilciliği Yönetim Kurulu Üyesi Sultan Akpınar ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret etti.
Sıcak bir atmosferde gerçekleşen ziyaret esnasında Genel Başkanımız Levent Uslu; Kamu görevlilerinin hak ve menfaatlerinin artırılması, sosyal ve özlük haklarının genişletilmesi hususunda birçok mecrada yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi verdi. Bunun yanı sıra yerel yönetim çalışanlarının özlük haklarını iyileştirilmesi, sorun ve beklentileri konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.
Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken Genel Başkanımız ve beraberindeki heyet misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti. Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesi ve hediye takdimi ile nihayete erdi.