Başkan Topaloğlu Havacılık Yönetimi Bölümü Mezuniyet Törenine Katıldı. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

Başkan Topaloğlu Havacılık Yönetimi Bölümü Mezuniyet Törenine Katıldı.

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 17:00 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu Samsun Üniversitesi 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Havacılık Yönetimi Bölümü Mezuniyet Törenine katıldı.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ”Sizler çok şanslısınız arkadaşlar bizler çok zor zamanlarda yetiştik. Ama Türkiye son 20 yıldır çok gelişti. İnsanlarımızın büyük bir bölümü gitmek istedikleri yerlere uçakla gidebiliyor. Hatta uçak biletini biraz erken alırsanız otobüs biletinden daha ucuza gidebiliyorsunuz. Ülkemizde havacılıkta ve birçok alanda çok büyük gelişmeler kaydedildi. Bu gelişmeleri çok daha ileri taşıyacak olan sizlersiniz. Bizgençlerimize bu konuda güveniyoruz. Üniversiteyiöğrenerek, eğitilerek bitirip bu gün mezun oluyorsunuz. Bu eğitimin içinde illaki yabancı dil eğitimide almışsınızdır. Fakat birkaç yabancı dil öğrenerek eğitim hayatınızı tamamlayınki iş hayatınız daha da kolaylaşsın. Kitap okumak hayatınızın her kademesinde mutlaka olsun. Kitap okumayı hiçbir zaman bırakmayın. İnşallah siz gençlerimizi en güzel yerlerde görürüz.Çalışma hayatınızda başarılar diliyor, kadir gecenizi ve Salı günü idrak edeceğimiz Ramazan bayramınızı şimdiden kutluyorum. Allah yar ve yardımcınızolsun”. Dedi.

Mezuniyet törenine, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Samsun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr Aydın Mısırlıoğlu, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Erdem Emin Maraş, Çarşamba Havalimanı DHMİ Müdürü Hamit Anıl katıldı.