BAŞKAN TOK’A VATANDAŞTAN BÜYÜK İLGİ… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

BAŞKAN TOK’A VATANDAŞTAN BÜYÜK İLGİ…

-BAŞKAN TOK’A VATANDAŞTAN BÜYÜK İLGİ…

 

-BAŞKAN TOK; “İLKADIM’ DEV YATIRIMLAR KAZANDIRDIK”…

 

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Liman Mahallesi sakinleriyle bir araya gelirken; “Sen ben demeden kucaklaşmaya, sevgi dilini hakim kılmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Liman Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Yunus Emre Çay ocağında gerçekleşen vatandaşlarla buluşmaya AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosman, AK Parti Liman Mahallesi Başkanı Adnan Yıldırım ve AK Parti Teşkilatın üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

AVCILAR, “ GÖNÜLLER CUMHUR İTTİFAKINDA  BİRLEŞTİ”

 

Gönüllerin bir olduğu Yunus Emre Çay ocağında düzenlenen buluşmaya vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterilirken selamlama konuşmasını yapan AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar; “Bugün benim de büyüdüğüm mahalle olan Liman Mahallesinde sizlerle olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. İlkadım’da büyük başarılara imza atan Başkanımız Erdoğan Tok ile beraber çalışırken içimiz rahat. Çünkü 5 yılda İlkadım büyük hizmetler ve mega projelerle gelişti. Bizde bu başarılı hizmetleri arkamıza alarak vatandaşımıza gönül rahatlığı ile söz verebiliyoruz” dedi.

 

BAŞKAN TOK, “İLKADIM’A DA DEV ESERLER  KAZANDIRDIK”

 

Dev projelerle İlkadım’a kazandırılan büyük hizmetlerin yanı sıra rutin, asli vazifelerden olan yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında da büyük icraatlar gerçekleştirdiklerini söyleyen Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok” Belediye Yeni Hizmet Binası ve Cami, Derebahçe Sosyal Tesisi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Gençlik Merkezi, Ihlamur Kafe ve Restoran, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, Cami ve Külliye, Koşu Yolu ve Hayat Parkuru, 62 Park, 12 Halı Saha, Spor Kompleksleri, Okullara ve Camilere Yapılan Yardımlar, Sosyal Yardımlar, Çanakkale-Bursa Kültür Gezileri, Cenaze Hizmetleri, yollara yapılan asfalt, baskı beton, parke taş gibi sayısız nice yatırımları hizmetine sunduk. Bunların yanı sıra toplumun her kesiminin faydalanacağı projeleri hayata geçiriyoruz. İlkadım’da rekor sayılabilecek hizmetler yapıyoruz. Yatırımlarımız halkta büyük yankı uyandırıyor. Yaptığımız her çalışmanın ve projenin arkasında halkımızın güçlü desteğini görüyoruz. Sosyal, kültürel, sanatsal, sportif ve eğitim alanlarında öne çıkan birçok hizmetlerimiz var. Bunların yanı sıra ilçemizin gelişimiyle birlikte vatandaşlarımızın sosyal huzuru ve refahını artıracak mega yatırımlar, İlkadım ilçesinin geçmişten bugüne bakıldığında tarihinin en büyük projeleri arasında yer alıyor. İlçemize dev yatırımlar kazandırdık. Önümüzde planladığımız ve çalışmalarına başladığımız yeni projelerimiz var. Çok farklı hizmetlerle yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

 

BAŞKAN TOK, “CUMHUR İTTİFAKI BİRLEŞTİRİCİ GÜÇTÜR”

 

“Cumhur ittifakı toplumun her kesimini bir araya getiren birleştirici bir güç olduğunu ifade eden Cumhur İttifakı Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “Cumhur İttifakı ile kurduğumuz gönül birliğini hep birlikte zafere taşıyacağız. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren hem İlkadımlı vatandaşlarımızla hem de sivil toplum kuruluşlarımızla güçlü bağlar kurarak dev yatırımlarımızı hayata geçirdik. En büyük başarının gönüllere girmek olduğu düşüncesinden hiçbir zaman vaz geçmeyerek gönül belediyeciliğini ilçemizin dört bir yanına götürdük.” şeklinde konuştu.