BAŞKAN TOK HER ZAMAN İŞÇİNİN YANINDA « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

BAŞKAN TOK HER ZAMAN İŞÇİNİN YANINDA

Bu haber 10 Aralık 2018 - 9:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

-İLKADIM BELEDİYESİNDE PROMOSYON SEVİNCİ…

 

-İŞÇİ BABASI ERDOĞAN BAŞKAN ALKIŞLARLA KARŞILANDI…

 

-EN İYİ ŞARTLAR YİNE İŞÇİ BABASI ERDOĞAN BAŞKANDAN…

 

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yaptığı anlaşma ile yine çalışanına Samsun genelinde en yüksek kazancı sağlayan başkan oldu.

 

İlkadım Belediyesi ve Yapıkredi Bankası arasında imzalanan protokol ile belediye çalışanlarına promosyon müjdesi verildi. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’un uzun süren çalışmaları sonucu Yapıkredi Bankası ile 932 TL’lik promosyon anlaşması yapılırken Samsun genelinde en yüksek promosyon alan İlkadım Belediyesi çalışanları oldu. İlkadım Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü Şantiyesinde gerçekleştirilen Promosyon Sözleşmesi İmza Töreninde işçiler tarafından alkışlarla karşılanan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Yapıkredi Bankası Buğday Pazarı Şube Müdürü Haydar Yüksel ile imza atarak anlaşmaya vardılar.

 

“BAŞKAN TOK’TAN BAKLAVA İKRAMI”

Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü personellerinin katıldığı törende Başkan Tok’a teşekkürlerini ileten işçiler Başkan Tok’un kendi elleri ile ikram ettiği baklavadan yediler. 932 TL’lik promosyon bedelinin beklediklerinden yüksek olduğunu belirten işçiler mutluluklarını Başkan Erdoğan Tok’a samimiyetle gösterdikleri törende oldukça güzel görüntüler ortaya çıktı.

 

 

“İŞÇİ BABASI ERDOĞAN TOK”

Büyük bir coşku ve sevinçle İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok’u karşılayan belediye işçileri uzun süre Başkan Tok’u alkışladılar. Başkan Tok’un tüm işçilerin elini sıkarak selamlaştığı törende belediye çalışanları sık sık “işçi babası Erdoğan Başkan” diye bağırdı. Başkan Tok’a teşekkürlerini ileten çalışanlar; “Başkanımız her zaman bizler için en iyi şartları sağlıyor. Biz de bu çabası ve emeğinin karşılığı olarak en iyi şekilde görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Samsun’daki tüm belediyeler içerisinde en yüksek promosyon bedelini yine başkanımızın çabaları ile bizler almış olduk. Bu nedenle gönül rahatlığı ile Erdoğan Başkanımıza işçi babası diyebiliyoruz. Allah başkanımızdan razı olsun” şeklinde konuştular.

 

BAŞKAN TOK HER ZAMAN İŞÇİNİN YANINDA

2004-2009 yılları arasında yaptığı hem ilk belediye başkanlığı döneminde hem de bu dönemde belediye çalışanlarının refah düzeyinde büyük gelişmeler sağlayan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok yine Samsun genelinde en yüksek anlaşmaya imza attı.  İmza töreni boyunca törene katılan çalışanlarla sıcak bir ortamda buluşan İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok; “Belediye çalışanlarımızla bir aile kurarak İlkadım’ı geleceğe taşıyoruz” diyen Başkan Erdoğan Tok; “Sizlerle beraber yaklaşık 5 yılı birlikte geçirdik. Ben sizden razıyım, inşallah sizde bizden razı olursunuz. Bu süreç içerisinde hep sizlerle beraber olmaya çalıştık. Her özel günde, her bayramda bizzat sizlerle buluşarak tek tek elinizi sıkıp hasbihal etmeyi tercih ettim. Çünkü sizler ve bizler büyük bir aile olduk. Bu nedenle her zaman sizlerin yanında olarak hep çalışanlarımızın lehine olacak anlaşmaları hayata geçirdik. Bugün de bu promosyon anlaşması için sizlerin adına çok mücadele ederek Samsun’da en yüksek promosyon anlaşmasına vardık ve 932 TL hepinizin hesabına yatacak. Şunu özellikle belirtmek istiyorum; işçi babası olarak anılmak kolay bir şey değil. Bu unvanı hak etmek için 2004 döneminden bu yana verdiğimiz mücadele çalışanlarımız için yaptığımız iyileştirmeler ve her zaman işçimizin yanında durarak kazandığım bir unvan. Bu nedenle bundan sonra da hep yanınızda olacağımdan emin olabilirsiniz. Biz İlkadım Belediyesi olarak büyük bir aileyiz” diye konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN