BAŞKAN TOGAR’IN YENİ YIL MESAJI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

BAŞKAN TOGAR’IN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN TOGAR’IN YENİ YIL MESAJI

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yeni yıl nedeniyle yayınladığı mesajında öncelikle 2020 yılında yaşanan tüm olumsuzlukların ve salgının son bulması temennilerinde bulundu.

2021 yılının hizmet alanında temponun kat kat arttığı Tekkeköy’ün yılı olacağını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “İyisiyle kötüsüyle, acı ve tatlı hatıralarıyla ilçemizde onlarca ilkin yaşandığı 2020 yılının geride bıraktık. 2021 yılının ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, mutluluk ve barış getirmesi adına yeni adımlar yeni umutlar ve yeni bir başlangıç olacaktır” dedi.

2021’DE TÜM OLUMSUZLUKLAR SON BULSUN

İnsanlığın artık normal yaşamına döneceği günleri özlemle beklediğine değinen Başkan Togar, “2020 yılında dünyada ve Türkiye’de yaşanan onlarca acı olayın ve salgının olumsuz etkilerinin son bulması ümidiyle yeni yılda artık evlere kapanan insanların gönül rahatlığıyla dışarı çıkmasını arzuluyoruz. Özellikle tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de sevdiklerimizi elimizden alan korona virüsünün son bulmasını hep birlikte bekliyoruz. Bizler vatandaşlarımızın süreç sonrasında buluşacağı özlediği yerleri onlarla hasret gidereceği güzel günlere hazırlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

YENİ YILDA DEĞİŞİM SÜRECEK

Her yılın bir önceki yıla göre gözle görülür fark yarattığına vurgu yapan Başkan Togar, “Geride bıraktığımız 2020 yılı içerisinde, vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdik. İlçemizde yaşayan bireylerin yaşam standardını yükseltmek, karşılaştıkları sorunları ortadan kaldırmak, kurumsallaşmayı sağlamak amacıyla, hizmetlerimizin tamamında katılımcı ve sosyal bir belediyecilik anlayışı sergiledik. Her yeni yılda bir önceki yıla göre kat kat daha fazla hizmet ortaya koyarak ilçemizi geleceğe taşımaya devam ediyoruz. Gerçek manada Tekkeköy’de gelişim, değişim ve büyüme Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğündeki AK Belediyecilik anlayışıyla tanışmasıyla başladı. Bunu herkes yaşayarak gördü” ifadelerini kullandı.

Yeni Yılda Yeni Örnek Projeler

Yeni yılda örnek hizmetlerin ve projelerin hayat bulacağının müjdesini paylaşan Başkan Togar, “Yeni yılın başarılarla ve örnek projelerle, refah içinde, geleceğe emin adımlarla yürüyüp, birbirinden önemli işlere imza atacağımız bir yıl olacak. Bu duygu ve düşüncelerimle tüm halkımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutlar, yeni yılın ilçemize, ilimize, ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim” şeklinde konuştu.