Başkan Taşçı Atakumlu muhtarlarla buluştu « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Taşçı Atakumlu muhtarlarla buluştu

Başkan Taşçı Atakumlu muhtarlarla buluştu

“Hayalimizdeki şehir için birlikte çalışıyoruz”

Muhtarlar günü nedeniyle Atakumlu muhtarlarla kahvaltıda buluşan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hızla büyüyen ilçemizin gelişimine yön verme adına, muhtarlarımızla sıkı bir iletişim halindeyiz. Aynı hedefe beraber yürüyoruz” dedi.

—————————————–

Muhtarlar günü nedeniyle Yalı Kafe’de gerçekleştirilen kahvaltı programına Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Atakum Belediyesi meclis üyeleri, Atakum Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Topsakal ve Atakum’da görev yapan mahalle muhtarları katıldı.

Atakum’da muhtarlar ile belediye arasında örnek bir birlik ve beraberlik olduğunu dile getiren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Muhtarlarımızla sıkı bir iletişimimiz var. İlçemizin ihtiyaçlarını karşılama noktasında hayalimizdeki şehir Atakum için, aynı hedef doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 4,5 yıllık görev sürecimiz boyunca ilçemizin gelişimi ve değişimine yön veren kapsamlı projeler ürettik. Gerçekleştirdiğimiz çalışmaları muhtarlarımızın fikir, talep ve önerilerini alarak şekillendirdik ve mahallelerimizle buluşturduk. Bu anlamda muhtarlarımızla sağlanan birlik ve beraberlik, mahallelerimize ulaştırdığımız hizmete de yansıdı. Sıkı işbirliğimiz sonucunda Atakum her geçen gün daha da yaşanılabilir bir ilçe oldu. Çalışmalarımızı bu yönde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu vesileyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlarımıza armağan ettiği 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyor, görevlerinde başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Atakum Belediyesi tarafından gerçekleştirilen programda Atakumlu muhtarlarla bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Muhtarlarımız benim daima en yakın mesai arkadaşlarım. Mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız. Muhtarlarımızla sürekli istişare halindeyiz. Hizmetlerimizi yaparken onların destekleri bizler için çok önemli. Bu anlamda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından muhtarlar günü olarak ilan edilen 19 Ekim’i en içten dileklerimle kutluyorum. Bu programı düzenleyerek muhtarlarımıza verdiği değeri gösteren Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’ya da teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu. Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve Atakum Muhtarlar Derneği Başkanı Zeki Topsakal’ın da birlik ve beraberlik mesajları verdikleri buluşma sonunda muhtarlara, mahallelerde gerçekleştirdikleri hizmetler için teşekkür plaketi verildi.