BAŞKAN KARADUMAN: GÖREVİMİZ MİLLETİN DERDİNE DERMAN OLMAK « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Can Sergi’ sanatseverlerle  buluştu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

BAŞKAN KARADUMAN: GÖREVİMİZ MİLLETİN DERDİNE DERMAN OLMAK

Atakum İlçesi Sarıışık Mahalllesi’nde gerçekleşen programda vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, “Sürekli milletimizle iç içeyiz.  Samsun’un sadece merkezinde değil, en ücra köşesinde yaşayan vatandaşlarımızın da dertlerini dinleyip rahat etmeleri için gece gündüz çalışıyoruz” dedi
MAHALLE TOPLANTISINA KATILDI
AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman, vatandaşlarla ve esnafla buluşmaya devam ediyor. Esnaf ziyaretlerinin yanı sıra katıldığı mahalle toplantılarında vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Karaduman, sıkıntıların çözümü konusunda da yoğun mesai harcıyor. Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte sürekli sahada yer alan Başkan Karaduman, gün boyu bir çok ziyaret gerçekleştirirken son olarak Atakum İlçesi Sarıışık Mahallesi’nde düzenlenen programda vatandaşlarla bir araya geldi.
SORUNLARI DİNLEDİ, NOT ALDI
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri’nin de katıldığı mahalle toplantısına vatandaşların ilgisi çok büyüktü. Sarıışık Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bahçesinde gerçekleşen programda, mahalle sakinleri Başkan Karaduman  ve Taşçı’ya karşılaştıkları sorunları iletti.   Vatandaşları tek tek dinleyen Başkan Karaduman, uzun süre kaldığı programda kendisine iletilen sorunları ve talepleri dinleyip  not aldı.
HER VATANDAŞIMIZ ÇOK KIYMETLİ
Vatandaşlarla birlikte çay içip sohbet eden Başkan Hakan Karaduman, “Milletimizin derdi bizim de derdimizdir. Sürekli iç içe olduğumuz milletimizin dertlerini dinleyip çözüm üretmek her zaman önceliğimiz olmuştur.  Samsun’un her bölgesinde yaşayan vatandaşlarımız bizim için çok kıymetli. Sadece merkez ilçelerimizde değil, şehrimizin en ücra köşesindeki vatandaşlarımızın da sorunlarına çözüm üretmek ve rahat etmelerini sağlamak için gece gündüz çalışıyoruz.  Gönüllere giriyoruz ve vatandaşlarımızın dertleriyle yakından ilgileniyoruz. Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın bizlere göstermiş olduğu sevgi bunun kanıtı” dedi.