Başkan Deveci kutlama mesajı yayınladı. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

“OKUMAKTAN MANİ NE”

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT, SAMSUN HABERLERİ, Yerel haber

Başkan Deveci kutlama mesajı yayınladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci kutlama mesajı yayınladı. Başkan Deveci, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Vatanımızın Kurtuluş Savaşı’nı yöneten Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 102. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Kurtuluş Savaşımızda ulusumuzun geleceği için canlarını feda eden bütün şehitlerimize rahmet diliyorum.

Dünyada bir benzeri daha olmayan ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından barışın, sevginin sembolü tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın yıl dönümünde geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Pandemi nedeniyle bir arada kutlayamadığımız bayramların ardından, bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda meydanlarda bir arada olacağız ve bayramımızı coşkuyla kutlayacağız. 23 Nisan’da Atakum Kent Meydanı’nda (Emek Park) saat 10.00’da başlayacak etkinliklerle Atakumlu çocuklar bayram sevincini yaşayacak. Samsun’da ilk defa gerçekleşecek Uluslararası Resim Çalıştayı olan “Barışı Resmediyorum” ile dünya çocukları Atakum’da bir araya gelecek. Sokak oyunları, tiyatro gösterileri, konserler ve birçok sürprizle bayramımızı doya doya kutlayacağız. Bütün yurttaşlarımızı 23 Nisan’da Atakum Kent Meydanı’na bekliyoruz”