BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN GENÇ ÇİFTE SÜRPRİZ NİKAH « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler
SON DAKİKA

BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN GENÇ ÇİFTE SÜRPRİZ NİKAH

Bu haber 15 Eylül 2019 - 10:12 'de eklendi ve 5 views kez görüntülendi.
BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN GENÇ ÇİFTE SÜRPRİZ NİKAH

DEMİRTAŞ ÇİFTİ GENÇLERİN MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Derebahçe Düğün  Salonunda Rahmi Demirbaş ve Hilal Düzköylü çiftinin nikahını kıyarak yeni evlenecek olan çifte ömür boyu mutluluklar dileyerek mutluluklarına ortak oldu.

İlkadım Belediyesi  Derebahçe nikah salonunda evliliğe ilk adımı atmak üzere evet diyecek olan çiftlere Başkan Demirtaş eşiyle birlikte sürpriz yaptı. Nikah memuru cübbesini üzerine giyen Başkan Demirtaş, Rahmi Demirbaş ve Hilal Düzköylü  çiftlerinin nikahını kıydı.Genç çifte nikah şahitliğini ise Lütfiye Demirtaş yaptı.

”Evlilik çok kutsal bir müessesedir”

Yeni hayatlarında genç çifte mutluluklar dilediğini belirten Başkan Demirtaş, “Evlilik çok kutsal bir müessesedir. Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız. Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum” dedi.

Kıyılan nikahın akabinde Başkan Demirtaş,evliliğe adım atan gençlere çeyrek altın,Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettikten sonra katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirdi.