Başkan Demir’den Telefonla HALK GÜNÜ! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Kızılırmak Deltası’nda Bahar Güzelliği

EĞİTİM, FOTO GALERİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Atakum’da zafer coşkusu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, SİYASET

Başkan Demir’den Telefonla HALK GÜNÜ!

Başkan Demir’den Telefonla HALK GÜNÜ!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, haftada 2 gün gerçekleştirdiği Halk Günü’nü ‘Koronavirüs Önlemleri’ nedeniyle bu kez telefon ile gerçekleştirdi.

Başkan Demir'den Telefonla HALK GÜNÜ!

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı önlemler kapsamında ‘Halk Günü’nü telefonla gerçekleştirdi. Başkan Demir, “Göreve geldiğimiz ilk günden beri haftada 2 gün, vatandaşlarımızla yüz yüze bir araya geliyoruz. Koronavirüs önlemleri kapsamında pazar günü yapılması planlanan Halk Günü’nü iptal etmek yerine telefon ile arayıp gerçekleştirdik” dedi.
Başkan Demir, İptal Etmedi
Yaklaşık 11 aydır düzenli bir şekilde haftanın 2 gününü ‘Halk Günü’ olarak ayıran Başkan Mustafa Demir, vatandaşlarla bu kez telefonla buluştu. Başkan Demir’in kendi özel telefonundan aradığı vatandaşlar ilk etapta şaşkınlık yaşasa da ardından görüş, öneri ve taleplerini iletti. Başkan Demir, “Kapımız sonuna kadar hemşehrilerimize açık. Onlarla sık sık bir arada olmak, önerilerini dinlemek, sorunlarına çözüm bulmak önceliğimizdir. Koronavirüs tedbirleri nedeniyle de olsa Halk Günü’nü iptal etmek istemedik. Vatandaşlarımızla bu kez yüz yüze değil telefon ile görüşerek sorunlarını dinledik, çözüm önerilerini not aldık” diye konuştu.
Salgına Karşı Hassasiyet Sürüyor
Samsun Büyükşehir Belediyesi olarak küresel salgın koronavirüs ile ilgili tüm önlemleri aldıklarını da ifade eden Başkan Mustafa Demir, “Konuyla ilgili hassasiyetimiz sürüyor. İnsan sağlığını ön planda tutmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın da salgına karşı açıklanan ve belirlenen kural ve tedbirlere uymalarını istiyoruz” dedi.
Büyükşehir Belediyesi’ndeki makamında 50 vatandaş ile telefonda görüşen Başkan Demir, iş talebinde bulunanları ise İstihdam ve Kariyer Merkezi’ne yönlendirdi.