Başkan Cemil Deveci: Yeni yılda da var gücümüzle çalışacağız « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Başkan Cemil Deveci: Yeni yılda da var gücümüzle çalışacağız

Başkan Cemil Deveci:

Yeni yılda da var

gücümüzle çalışacağız

Başkan Cemil Deveci:

2021’de Atakum’da kalkınma ve

dayanışmayı daha ileri taşıyacağız

Kent sakinlerinin 2021 yılını kutlayan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, “Karadeniz’in en güzel kenti Atakum’u geleceğe taşımak için yeni yılda da tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yılbaşı öncesinde yayınladığı mesaj ile Atakumlu hemşehrilerinin yeni yılını kutlayan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili hemşehrilerim, büyük bölümünü hüzünlü anılar olarak hatırlayacağımız bir yılı geride bırakıyoruz. 2020’de karşılaştığımız salgın hastalık, doğal afetler ve beraberinde verdiğimiz kayıplar hepimizi derinden yaraladı. Yaşadığımız tüm olumsuzluklar, dayanışma kültürünün ne kadar önemli olduğunu bize bir kez daha hatırlattı. Omuz omuza verdiğimizde üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir zorluk olmadığını deneyimledik. Yitip gidenleri geri getiremesek de birlikte mücadele ettiğimizde geride kalanlara umut olabileceğimizi gördük. İnancımızda, kültürümüzde, geleneğimizde var olan toplumsal dayanışmayı Atakum’da yeniden canlandırmayı başardık. Mutlulukların paylaştıkça büyüdüğüne hep beraber tanık olduk.

 

‘HAKÇA PAYLAŞACAĞIMIZ MUTLU VE SAĞLIK DOLU BİR YIL OLSUN’

Karadeniz’in en güzel kenti Atakum’u geleceğe taşımak için yeni yılda da tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Atakum Belediyesi’nin kaynaklarını hemşehrilerimizin sağlığı, huzuru ve mutluluğu için kullanacağız. Bugüne kadar olduğu gibi komşularımız açken tok yatmayacağız. Tüm Atakumluların yürekten sahip çıktığı kalkınma ve dayanışma projelerimizi ileri taşıyarak aralarına yenilerini ekleyeceğiz. Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti Türkiye Cumhuriyeti’nin yeni yüzyılında dayanışma kültürü ve komşuluk hukukunu geliştirmek için elimizdeki tüm imkanları seferber edeceğiz. 2021’in tüm hemşehrilerimle birlikte emek vereceğimiz, üreteceğimiz, alın terimizin karşılığını alabileceğimiz, hakça paylaşacağımız mutlu ve sağlık dolu bir yıl olmasını diliyorum.”