BAŞKAN AKSU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

ANZER ATOM ŞİFA KARIŞIMI

EKONOMİ, GÜNDEM, SAĞLIK, SİYASET

BAŞKAN AKSU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN AKSU ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu vatandaşların talep ve isteklerini dinleyip çözüm üretmeye devam ediyor. Cemal Gürsel Caddesi’nde belediye meclis üyesi adayları ile beraber yürüyen Başkan Aksu, hal hatır sorup vatandaşın taleplerini dinledi.

CHP ve İYİ Parti’den oluşan Giresun Belediye Meclis Adayları ile birlikte Cemal Gürsel Caddesine gelen Başkan Aksu esnaflara hayırlı işler diledi. Ülkede yaşanan ekonomik kriz için açıklamalarda bulunan Başkan Aksu; “Bugünlerde esnafımız siftahsız dükkan kapatıyor. Ülkemizin en büyük sorunu üretim, bu gün samanı bile dışarıdan ithal eder durumuna düştük. Fabrikalar kapandı işsizlik hat safhaya ulaştı. İlimizde en çok göç veren illerden biri, ne yazık ki ilimizde çalışır durumda fabrika kalmadı. Tablo böyle olunca bu durum esnafımıza da olumsuz yansıyor. Ülkemizin bu durumdan kurtulmasını ümit ediyorum. Ben hayatımda hiç umutsuzluğa kapılmadım. Bu günleri beraber aşacağız‘’ dedi.

GİRESUN İÇİN ÇAL’’ EKİBİNE TEŞEKKÜR

Belediye Başkanı Kerim Aksu programlarına ‘’Giresun İçin Çal’’ ekibiyle buluşarak devam etti. Başkan Aksu programa eşi Müge Aksu, Milletvekili Necati Tığlı ve belediye çalışanları ile birlikte geldi. Ayvasıl Restorantta gerçekleşen programa ‘’Giresun İçin Çal’’ türkü klibinde görev alan 128 sanatçı ve klibe katkı sağlayan sanatçılar katıldı. Sözlerine ‘’Sanat hepimizin ortak dilidir’’ diye başlayan Başkan Aksu; ‘’Son zamanlar da ilimizin tanıtımı adına gerçekleştirilen en büyük projelerden birini bu şehre kazandırdığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. 18 ay emek verdiniz ve sonunda böyle güzel bir çalışma ortaya çıktı. Bu klibe destek veren bütün sanatçılara ve emekçilere teşekkür ediyorum’’ diye konuştu. Programın sonunda sanatçılara teşekkür belgelerini Başkan Aksu, eşi Müge Aksu ve Milletvekili Necati Tığlı verdi.

YEŞİLBAŞ DOLMUŞ DURAĞINI ZİYARET

Başkan Aksu günün son ziyaretini Yeşilbaş Dolmuş Durağına yaptı. Milletvekili Necati Tığlı ile durağa gelen Başkan Aksu durak sahipleri ve şoförler tarafından kapıda karşılandı. Durak Başkanı Refik Hatipoğlu ile durak sahipleri ve şoförlerle toplantı yapan Başkan Aksu nazik davetleri için teşekkür edip beraber çalışmaya, şehrin sorunlarını çözmeye devam edeceklerini söyledi. Toplantının ardından konuşan Durak Başkanı Refik Hatipoğlu; ‘’Belediye Başkanımız Kerim Aksu bu zamana kadar hangi taleple kendisine gidersek gidelim hepsine olumlu yaklaştı, her konuda bizlere destek oldu. Ben kendim ve durak adına kendisine teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de kendisine başarılar diliyorum’’ diye konuştu.