Bakan, Valiliği Ziyaret Etti… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

Bakan, Valiliği Ziyaret Etti…

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek ve toplantılara katılmak üzere ilimize teşrif eden Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank,  Vali Osman Kaymak’ı makamında ziyaret etti.

Valilik binası önünde Vali  Osman Kaymak, Vali Yardımcılarımız, İl Müdürlerimiz ve  Şube Müdürlerimiz tarafından karşılanan Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank, Valilik Şeref Defteri’ni imzaladıktan sonra Valimiz Sayın Osman Kaymak’tan ilimiz hakkında brifing aldı.

Ziyaretin sonunda Vali Osman Kaymak, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank lale motifi işlemeli el emeği tablo takdim etti.

Valiliğimizi ziyaretinde Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’a 60. Hükümet Bayındırlık ve İskan Bakanı Mustafa Demir, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdere, Giresun Valisi Sayın Harun Sarıfakıoğlu, Samsun Milletvekilleri Çiğdem Karaaslan ve Fuat Köktaş, Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı Prof. Dr. Habip Asan, KOSGEB Başkan Yardımcısı Dr. Recep Kılınç, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım, Ar-Ge Teşvikleri Genel Müdürü Bilal Macit ile Teşvik Uygulamaları ve Yabancı Sermaye Genel Müdür Yardımcısı Zergül Özbilgiç eşlik etti.