Bakan Koca: Koronavirüsten Ölenlerin Sayısı Can Kaybı 37’ye Çıktı Dedi « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Bakan Koca: Koronavirüsten Ölenlerin Sayısı Can Kaybı 37’ye Çıktı Dedi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüsten 7 kişinin daha hayatını kaybettiğini açıkladı.

Bakan Koca: Koronavirüsten Ölenlerin Sayısı Can Kaybı 37'ye Çıktı Dedi

 Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 293 kişinin daha koronavirüs testinin pozitif çıktığını, can kaybının da 37’ye yükseldiğini bildirdi.
293 Yeni Tanı, 7 Acı Haber
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye’de koronavirüs vaka ve can kaybı sayısını açıkladı. Koca, “Son 24 Saatte 3.672 test sonuçlandı. 293 yeni tanı kondu. Çabalarımıza rağmen, hastalığa yenik düşen 7 insanımız daha oldu. Gençlere Uyarımız Var! Salgının dışında değilsiniz. Hayatınızı yavaşlatın. Risk ortamına girmeyin. Riski evinize taşımayın. Evde kalın. Hayat eve sığar” ifadelerini kullandı.

Bakan Koca: Koronavirüsten Ölenlerin Sayısı Can Kaybı 37’ye Çıktı Dedi

Bakan Koca: Koronavirüsten Ölenlerin Sayısı Can Kaybı 37’ye Çıktı Dedi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca koronavirüsten 7 kişinin daha hayatını kaybettiğini açıkladı.  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 293 kişinin daha koronavirüs testinin pozitif çıktığını, can kaybının da 37’ye yükseldiğini bildirdi. 293 Yeni Tanı, 7 Acı Haber Sağlık Bakanı Fahrettin Koca resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Türkiye’de koronavirüs vaka ve can kaybı […]