BAFRA’NIN GURURU ŞAMPİYON BADMİNTONCU ÇOCUKLARIMIZ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Başkan Sandıkçı’dan Çağrı

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

BAFRA’NIN GURURU ŞAMPİYON BADMİNTONCU ÇOCUKLARIMIZ

BAFRA’NIN GURURU ŞAMPİYON BADMİNTONCU ÇOCUKLARIMIZ

Bafra Gaziosmanpaşa İlkokulu’nun Minik Badmintoncuları; İl Birinciliğinde Şampiyon olarak, gurur verici ve güzel bir başarya imza attılar.

Okulun internet sitesinden yapılan konuyla ilgili açıklamalar şöyle:

” 4 yıl önce sınıf öğretmenimiz Ümran AKYURT, Badminton Antrenörleri Deniz Balçık ve İlkay Üresin’le çıktığımız ‘Çocuğum Antremanda’ projesiyle öğrencilerimizi badminton sporuyla tanıştırmıştık. Bu projeyle amacımız çocuklarımızı zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak, spor yapma alışkanlığı kazandırmak ve yetenekli çocuklarımızı bu spora kazandırmaktı.

21 Nisan 2022 tarihinde Samsun ili Mete Adanır Spor Salonu’nda düzenlenen Badminton Minikler İl Birinciliği müsabakalarında Bafra Gaziosmanpaşa İlkokulu şampiyon olmuştur.

Ne mutlu ki, 4 yılda üst üste 4 kez Samsun Badminton il birinciliği kazandık. Bu mutluluğu bize yaşatan öğrencilerimizle ve desteklerini esirgemeyen aileleriyle gurur duyuyoruz.

Önümüzdeki yıl projemizin kapsamını geliştirerek daha büyük başarılara imza atmayı hedefliyoruz.

Projemiz başladığı günden itibaren desteklerini esirgemeyen İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz sayın Osman Şenocak’a, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz sayın Mehmet Ali Katipoğlu’na, eski okul Müdürümüz Recep Dokgöz’e, şu anki okul müdürümüz Sefer Uslu’ya,  okul müdür yardımcımız Asım Tamer Çöller’e, proje yürütücüsü öğretmenimiz Ümran Akyurt’a, bu başarıların alınmasında ve öğrencilerimizin bu düzeye gelmesinde emeği büyük olan Şaban Kırcalı, Deniz Balçık, İlkay Üresin, Muhammet Can Hacıoğlu ve Batuhan Yılmaz hocalarımıza çok teşekkür ederiz.”

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra

hABERE AİT TÜM FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN:  https://bafragop.meb.k12.tr/icerikler/bafranin-gururu-cocuklarimiz_12872942.html