BAFRALI ŞAİR ve YAZARLAR KİTAP FUARI’NA RENK KATTILAR « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

Tekkeköy Kırsalı Beyaza Büründü

GÜNDEM, SAMSUN HABERLERİ

“OKUMAKTAN MANİ NE”

EĞİTİM, KÜLTÜR SANAT, SAMSUN HABERLERİ, Yerel haber

BAFRALI ŞAİR ve YAZARLAR KİTAP FUARI’NA RENK KATTILAR

03/ 06 Haziran 2022 – 12/ 06/ 2022 tarihleri arasında düzenenen, Samsun İlkadım Belediyesi Kitap Fuarı’ndaki Samsunlu Sanatçılar Derneği ( SASAD ) Standı’ndaki Kitap Fuarı’na Bafralı şair ve yazarlar da renk kattılar.

Samsun TÜYAP Kitap Fuarı, Samsun Çarşamba Kitap Fuarı, Terme Kitap Fuarı ve Bafra ilçesinde açılan kitap fuarlarına Bafralı şair ve yazarlardan Kültür Bakanlığı Halk Şairi Alaeddin Dursun, Kültür Bakanlığı Halk Şairi Birfani mahlaslı şair Mehmet Alan, Kültür Bakanlığı Halk Şairi İbrahim Ünlü ve şair, yazar, emekli öğretmen ve gazeteci Oktay Zerrin genelde birlikte, açılan kitap fuarlaın katılıyorlar.

Bafralı şairlerden Birfani Mehmet Alan ve Oktay Zerrin 12 Haziran 2022 Pazar günü sona eren, İlkadım Belediyesi SASAD Standı’ndaki kitap fuarına da  katıldılar.

Aslen Artvinli olup, Samsun Ondokuzmayıs ilçesinde yaşayan Kültür Bakanlığı Halk Şairi Alaeddin Dursun ile aslen Alaçamlı olup Bafra’da yaşayan Kütür Bakanlığı Halk Şairi Mehmet AlaN ( Birfani ) 12 Haziran Pazar günü, SASAD Standı’nda yer aldılar.

Bir diğer Bafralı şair İbrahim nlü ise İlkadım kitapfuarı’na  katılamadı. Samsun Ayvacık doğumlu, aslen Bafralı olup, Atakum Atakent’e yerleşen şir, yazar, emekli ööğretmen ve  gazeteci Oktay Zerrin ise; 05 Haziran 2022 Pazar günü İlkadım Belediyesi Kitap Fuarı’ndaki SASAD Standı’nda yer aldı.

Bafralı şair ve yazarlar, yoğun ilgi görüp, gerek İlkadım Belediyesi gerekse de SASAD’a ve kitaplarına ilgi gösteren ziyaretçi ve okurlara teşekkür ettiler.

Haber Merkezi- Bafra