BAFRA MEVLANA SPOR U 16 GRUP 1.Sİ ve ŞAMPİYONU « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

CANİK’TE DİJİTAL DÖNÜŞÜM

EĞİTİM, GÜNDEM, TEKNOLOJİ

BAFRA MEVLANA SPOR U 16 GRUP 1.Sİ ve ŞAMPİYONU

BAFRA MEVLANA SPOR U 16 GRUP 1.Sİ ve ŞAMPİYONU

Bafra Mevlana Spor Samsun Bölgesi, U 16 Ligi’ nde, C Grubu’nda mücadele etti. Grupta Bafra Mevlana Spor; Genç Bafra, Cedit Ilıca, Samsun Demir Spor, Uğur Şehit Birinci ve Samsun Kışla Spor takımlarının yer aldığı grubu; 9 galibiyet, 1 mağlubiyet ve 27 puanla tamamlayarak Grup Lideri ve Şampiyonu oldu.

Mevlana Spor, Grup birincisi olarak Play-off’a  kaldı. Bafra Mevlana Spor U 16 Takımı; bu gruptaki maçlarda da başarılı olursa, Türkiye Şampiyonası’ na direkt katılma hakkı elde edecek.

Bafra Mevlana Spor Kulübü 2. Başkanı Arif Öztürk şunları söyledi:

” Başta hocalarımız Mustafa Şahin, Cem Çatmakaş ve Ercüment Bey hocalarımızı ve sporcu kardeşlerimi tebrik ediyorum.

Hedefimiz; inşallah Play-off grubunda başarılı olup; Bafra’ mızı en iyi şekilde, Türkiye Şampiyonası’ nda temsil etmektir.”

Takımımızda yetenekli ve gelecekte Bafra’ yı en iyi şekilde temsil edecek, sporcu kardeşlerimiz var. Bu çocuklarımız; kendilerini Türkiye Şampiyonası’ nda, vitrine çıkarıp inşallah kendilerini gösterme imkanı bulacaklar diye düşünüyoruz.

Bize bu süreçte desteklerini esirgemeyen; Kulüp Başkanımız Servet Şengül, Bafra Belediye Başkanımız Hamit Kılıç ve Spor Müdürü’ müz Yusuf Danışmaz’ a  teşekkür ediyoruz.”

Haber: Oktay ZERRİN- Bafra