SON DAKİKA

BAFRA BELEDİYESİ’NDEN BAYANLARA SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİ

Bu haber 15 Ocak 2019 - 12:17 'de eklendi ve 74 views kez görüntülendi.

BAFRA BELEDİYESİ’NDEN BAYANLARA SAĞLIKLI YAŞAM ETKİNLİĞİ

Hamit Kılıç Başkanlığındaki Bafra Belediyesi İlçede de dikkat çeken ve takdir toplayan hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.
Göreve gelmesinin ardından, gerçekleştirdiği Ortak Akıl Buluşmalarında vatandaşlardan gelen tap ve önerileri büyük bir hassasiyetle değerlendiren Bafra Belediyesi Bayanların isteklerinde de duyarsız kalmayarak, Sağlıklı Yaşam Etkinliği adı altında, ücretsiz step, aerobik ve plates dersleri düzenliyor. Sağlıklı bir yaşam için son derece modern ekipmanlar ve deneyimli antrenörler eşliğinde gerçekleştirilecek aktivitelere katılmak isteyen bayanlar, hafta içi her gün mesai saatleri içerisinde Bafra Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğü ve eski kapalı Spor salonundaki görevlilere başvuru yapabilecekler.
ÖNCÜ BELEDİYEYİZ
Pazartesi, Çarşamba ve Cum Günleri 10.00-11.00,13.00-14.00 ve akşam 18.00-19.00 saatleri arasında 3 grup halinde verilecek step, aerobik ve plates dersleri eski spor salonunda verileceğini hatırlatan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bayanlarımıza yönelik Sağlıklı yaşam etkinliğimiz haftanın pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri sabah, öğle ve akşam saatlerinde gerçekleşecek. Başvurularımız başladı. Hanım kardeşlerimizin talepleri doğrultusunda hayata geçireceğimiz step, aerobik ve plates derslerimizi alanında uzman antrenörler verecek. Step, aerobik ve plates derslerimiz, bayanlarımıza sağlıklı yaşam konusunda önemli bir alternatif oluşturacağına inanıyorum” dedi.