AYDEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

AYDEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AYDEMİR ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Buradan daha önce adaylıklarını açıklayan ama daha sonra Alper Aydemir isminde mutabık kalarak bana bu sorumluluğu almam gerektiğini belirterek adaylıklarından feragat eden Murat Çetinkaya’ya, Hasan Hesapçı’ya, Şaban Güleroğlu’na, Hasan Çakıroğlu’na ve onlarla birlikte bana bu vazifeyi layık gören parti üyelerimize teşekkür ediyorum.

Bizler hiçbir zaman tarafımıza vazife tebliğ edildiğinde ikbal ve gelecek kaygısı taşımadık. Üzerimize yüklenen mesuliyetin farkında olarak gereken mücadelenin hakkını vermeye gayret ettik. Bugün de bunu yapıyoruz.

En alt biriminden en üst birimine bütünleşmiş bir teşkilat kurmanın hedefiyle bu yola çıkmış bulunuyoruz.

Kırgınlıkları tedavi edecek, istişareyi merkezine alan bir teşkilat yapısı hedefliyoruz.

Sevgi ve saygıyla harmanlanıp, liyakat ve adaletle olgunlaşmış bir oluşumun inşası için ilk adımı atıyoruz.

Elbette bu zamana kadar bu teşkilata emek veren herkese teşekkür ediyorum. Ancak bazen özellikle yorgunlukların, iletişim problemlerinin doğurduğu sorunların tedavisi için değişimin şart olduğunu unutmamalıyız.

Teşkilat, bütünleştiği ölçüde güçlü ve işlevseldir. Bu doğrultuda üyelerimizin bütünüyle koordineli çalışmayı başarabilen bir teşkilatlanmanın önemine değinmek istiyorum.

İlçe teşkilatlarının en önemli vazifelerinden bir tanesi de bölgesinin yerel yönetimleriyle olan ilişkisidir. Maalesef sorunlu gördüğümüz en önemli noktalardan bir tanesi de burasıdır.

Yerel yönetimleriyle güçlü ilişkiler kurmuş, her kademesiyle bütünleşmiş, İstişareyi merkezine alan ve sevginin, saygının renk verdiği bir ilçe yönetimini inşa etmek için İYİ Parti İlkadım İlçe Başkanlığı’na adaylığımı huzurlarınızda açıklıyorum.

Bu sürecin şölen havasında geçmesini, kırgınlıklara ve gerginliklere meydan vermeden tamamlanmasını değerli dava arkadaşlarımızdan rica ediyorum.

Hepinize teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum…