ATAKUM ÇOBANLI KONSERLERİ ve DİPLOMA TÖRENİ « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

ATAKUM ÇOBANLI KONSERLERİ ve DİPLOMA TÖRENİ

ATAKUM ÇOBANLI KONSERLERİ ve DİPLOMA TÖRENİ

Atakum Belediyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile Atakum sahili Çobanlı Halk İskelesi mevkiinde gerçekleştirilen Açık Sahne Yaz Etkinlikleri Samsunlularla buluşmaya devam ediyor.

SBB Şehir Orkestrası Şefi ve TSM Bestekârı Yaşar ABRUR yönetiminde “Solistler Geçidi” konseri ile dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Solistler; Nuray Çebi, Erol Us, Tuba Aralan, Atilla Sunar, Gökhan Kars, Funda Yaroğlu, Reyhan Eskici, Efe Kapıcı ve Arzu Gökalp birbirinden güzel şarkılarla müzikseverlere keyifli bir gece yaşattı.

Gecede aynı zamanda Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Şube Müdürü Hakan DEMİR ve Sanat Müziği Bölüm Başkanı ve TSM Koro Şefi ve bestekâr Cavit ERSOY Belediye Konservatuvarında 4 yıl eğitim alan; Çağla Çatal, Tuba Aralan, Hülya Dayıoğlu, İsmail Hakkı Köksal adlı öğrencilere diplomalarını takdim ettiler.

Açık Hava Etkinliklerinin  Eylül ayına kadar devam edeceğini belirten Hakan Demir, etkinlik takvimini Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılacağını duyurdu.

Haber : Oktay ZERRİN- Samsun