ARTIK İCRAAT ZAMANI… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

ARTIK İCRAAT ZAMANI…

ARTIK İCRAAT ZAMANI…

 

31  Mart  2019 Pazar günü Türkiye genelin de olduğu gibi Samsun  Merkez ve ilçelerin de   Mahalli yerel seçimler bitti şimdi icraat zamanı.

Vatandaş 4, 5 sene kendisini yerel de yönetecek Başkanları seçti olumlu buldukları ile devam dedi olumsuz bulduklarını ve  hizmetlerini beğenmediklerini değiştirdi Demokrasinin gereği de budur.

Samsun  Merkez ve ilçelerin de değişen ve değişmeyen BAŞKANLARDAN artık vatandaş  sizlerden hizmet beklemektedir.

Öncelikle SEÇİM ZAMANI vatandaşa vermiş olduğunuz seçim Vaadlerinizi yerine getirmek için vatandaş size 4.5 sene yetki verdi artık söz siz de. Programlarınız  dahilin de hizmetleriniz beklenilmektedir.

Seçilen Belediye Başkanları artık partisinin değil o ilin o ilçenin bütünü ile BAŞKANIDIR ayırım yapmadan hizmette bütünlük sağlayarak vatandaşa hizmet etmek birinci öncelikleri olacaktır.

 

TEBRİK İŞLERİ

 

Tamam seçildiniz makama oturdunuz oda tamam ama bırakın şu TEBRİK işlerini biran önce asli işiniz olan vatandaşa hizmet işine  dönün zaman çok kısa sayılı günler çabuk geçer ilk izlenim çok önemlidir geçmişi eleştirerek bir yere varamazsınız eski başkan böyle yaptı şöyle yaptı yeni başkan olanlar  neler yapacaksınız ona odaklanın vatandaşa hizmette yarış içerisinde olmanız gerekmez mi.

 

Seçim zamanı vermiş olduğunuz vaadleriniz Kamuoyu tarafından yakından takip edilecek olup izleneceksiniz  takip edileceksiniz demedi demeyin ÇÜNKÜ eski yeni Başkan diye bir şey yok sizler varsınız ekibiniz tecrübeniz birikiminiz enerjiniz söylemleriniz ve en önemlsi de çalışmalarınız merak edilmektedir.

Kamuoyu gibi bizler de yakın dan sizlerin hizmet yarışın da takipcisiniz olacağız.

 

Yukarıda da bahsettiğim gibi Seçim bitti geçim başladı makamlar oturma yeri değildir   geleni gideni ağırlama yeri hiç  değildir acil ve ivedi olarak çıkın sokağa vatandaşla iç içe gönül gönül’e olun vermiş olduğunuz seçim vaadlerinizin  arkasın da durunuz ve takipcisi olunuz

 

Dedik ya şimdi İCRAAT ZAMANI

Cenab-ı Allah hepinize vatandaşa vereceğiniz hizmet yolun da kolaylıklar versin.

 

Saygılarımla

 

İsmet AKTAŞ

bizimsamsun.net