-ANADOLU MAHALLESİNDEN CUMHUR İTTİFAKI’NA TAM DESTEK… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

-ANADOLU MAHALLESİNDEN CUMHUR İTTİFAKI’NA TAM DESTEK…

 -ANADOLU MAHALLESİNDEN CUMHUR İTTİFAKI’NA TAM DESTEK…

-ANADOLU MAHALLESİ’NE 18 VE 24 DERSLİKLİ OKUL MÜJDESİ

-TOK, “ANADOLU MAHALLESİNE DOĞAL GAZI BİZ GETİRDİK…”

 

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok,  Anadolu Mahallesinde gerçekleştirilen buluşmada mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

Anadolu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Kadir Çap’ın daveti ile gerçekleştirilen programda Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Anadolu Mahallesi sakinleri ile buluştu. Mahalle sakinlerinin sabahın erken saatlerinde ve soğuk bir hava olmasına rağmen yoğun ilgisi ile gerçekleşen buluşmaya AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar, AK Parti İlkadım Gençlik Kolları Başkanı Erdi Küçükosma, Muhtarlar ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

“ANADOLU MAHALLESİ’NE 18 VE 24 DERSLİKLİ YENİ OKUL YAPIYORUZ. “

Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok Anadolu Mahallesi sakinlerinin gösterdiği yoğun ilgiye teşekkür ederken; İlkadım’da 5 yılda 255 milyon liralık yatırımı hayata geçirdik. Belediyemize ait Anadolu Mahallesinde bulunan 10 dönümlük çiçek serasını Milli Eğitime devrettik. Anadolu Mahallemiz çiçek serasında bu alanda 18 ve 24 derslikli ilkokul yapılmasına imkan sağladık. Derebahçe Sosyal Tesisleri, Karadeniz’in en büyük Camii ve Külliyesi, Türkiye’nin en büyük gençlik merkezi, Belediye Yeni Hizmet Binası ve Camii, Koşu Yolu ve Yaşam Parkuru, Unkapanı Kültür Merkezi, Türk İslam Sanatları Merkezi, Ihlamur Cafe ve Restaurant, 15 Temmuz Millet Yolu, sayısız hizmetler ve projelerle İlkadım’a altın çağını yaşattık. 20 yılda yapılamayanları 5 yılda hayata geçirirken en büyük yatırımımız ise insanımıza yaptığımız yatırımlar oldu. Siz değerli hemşehrilerimizle kurduğumuz güçlü gönül bağı başarıyı getirdi” dedi.

“DOĞAL GAZ SORUNUNU BİZ ÇÖZDÜK”

Anadolu Mahallesi sakinlerinin hayat standartlarını arttıracak projeleri gerçekleştirdiklerini belirten Başkan Erdoğan Tok; “Kentsel dönüşümde verdiğimiz büyük mücadeleler sonucu Anadolu Mahallemizi de  kapsayan yeni kararlar aldık. İlk başkanlık dönemimde bu mahallemizin bir kısmına doğal gaz bağlanmasını sağlamıştık. Ancak ardından çıkan yasa ile riskli bölge kapsamına giren bölgelere doğal gaz verilememişti. Aradan geçen 5 yıl sonra bu dönem tekrar göreve geldiğimizde yine doğal gaz firması ile girdiğimiz diyaloglar sonuç getirdi ve doğal gaz müjdesini sizlere vermek yine bana nasip oldu. Bundan sonra da yine siz değerli vatandaşlarımızın desteği ile kentsel dönüşüm projemizi hayata geçirerek sizlerin sorunlarına modern çözümler getireceğiz” diye konuştu.