Anadolu Aslanları Büyük Anadolu Hastaneleri’nde « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Anadolu Aslanları Büyük Anadolu Hastaneleri’nde

Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından gerçekleştirelen lansman toplantısının konukları Anadolu Aslanları İşadamları Derneği  (ASKON) Samsun Şube Başkanı, yönetimi ve üyeleri oldu.

Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından yeni merkez binasında geleneksel hale getirilen lansman toplantılarının yeni  misafirleri Anadolu Aslanları İşadamları Derneği  (ASKON) Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, yönetim kurulu ve üyeleri oldu.
Konuklarıyla selamlaşam ve hoşgeldin diyen Büyük Anadolu Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Yönten, “Siz değerli iş insanlarımızı ağırlamaktan büyük mutluluk ve onur duymaktayız” diyerek sözlerine şöyle devam etti: “Karadeniz’in ilk özel hastanesi olma özelliğini taşıyan sağlık turizmi adına önemli çalışmalar yürüten ve Türkiye başta olmak üzere 28 farklı ülkeden gelen hastalara şifa dağıtan Büyük Anadolu Hastaneleri, Samsunlu hemşehrilerimizin ve siz iş adamlarımızın desteği ile büyüyüp, gelişerek ilimizin ve ülkemizin sağlık sektöründeki gelişimine katkı sağlamaktadır.
Sadece Türkiye’de değil, dünya çapında adından başarıyla söz ettiren; Büyük Anadolu Çiftlik Hastanesi, güçlü akademik kadrosu, yeni branşları, son teknoloji ekipmanları, kaliteli, özgün konseptiyle, herkesin kolayca ulaşabileceği yeni binasında hizmet vermeye veriyor. 13 bin m2 kapalı alanda, 156 yatak kapasitesi ile Akıllı Bina Teknolojisi, yeni nesil ve son teknolojik cihazlar ile donatılmış, beş yıldızlı otel konforunda yeni yüzümüzle hizmet vermekten gururluyuz. Davetimize icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” diyerek sözlerine son verdi.
Samsun’un en köklü hastanelerinden olan Büyük Anadolu Hastaneleri’nin hizmet ve çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve takdir ettiklerini belirten ASKON Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, ise kendilerini ağırlayan Büyük Anadolu Hastaneleri’ne teşekkür ederek başarılar dilediler.

Anadolu Aslanları Büyük Anadolu Hastaneleri’nde

Anadolu Aslanları Büyük Anadolu Hastaneleri’nde Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından gerçekleştirelen lansman toplantısının konukları Anadolu Aslanları İşadamları Derneği  (ASKON) Samsun Şube Başkanı, yönetimi ve üyeleri oldu. Büyük Anadolu Hastaneleri tarafından yeni merkez binasında geleneksel hale getirilen lansman toplantılarının yeni  misafirleri Anadolu Aslanları İşadamları Derneği  (ASKON) Samsun Şube Başkanı Ahmet Alp Doğru, yönetim kurulu ve üyeleri oldu. […]