ALİ KALE’YE ZİYARETÇİ AKINI… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

8- B Sınıfı Sinema Etkinliği

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

ALİ KALE’YE ZİYARETÇİ AKINI…

ALİ KALE’YE ZİYARETÇİ AKINI…

Bafra Belediyesinin Sosyal Tesislerinden biri olan Ali Kale Turistik Tesisleri bu yaz, her yaştan Bafralıların en sık ziyaret ettiği alanlar arasında başı çekiyor.
Havaların aşırı sıcak oluşu sonucunda, uzak yerlerde serinleme fırsatı bulamayan ilçe sakinlerinin ilk tercihi Ali Kale Turistik Tesisleri olarak göze çarpıyor.
TESİS ZİYARETÇİLERİ BÜYÜK İLGİSİNİ ÇEKİYOR
Hizmete girdiği yıllardan itibaren her daim ilçe ve yöre sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılanan Ali Kale Turistik Tesisleri, Bu yaz ise yoğun ziyaretçi akınına uğruyor. Bafra Belediye ekipleri tarafından her türlü hijyen ve güvenlik önemlerinin alındığı yüzme havuzuna özellikle çocukların ilgisi dikkat çekiyor. Tesis bünyesinde ayrıca çocuk oyun alanı da yer alıyor. Toplu yemeklerin verilebildiği tesis, akşam saatlerinde ise şehir yoğunluğundan uzaklaşarak sakin bir ortamda vakit geçirmek isteyen Bafralılara hizmet veriyor.
MÜŞTERİLERİMİZ EV SAHİBİ NİTELİĞİNİ TAŞIYOR
Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra’mız için oldukça önemli bir hizmet noktası olarak değerlendirdiğimiz Ali Kale Turistik Tesislerimizin saygıdeğer halkımız tarafından yoğun ilgiyle karşılaşmasından ve ilk tercihi arasında yer alması bizleri mutlu ediyor. Onların huzurlu bir ortamda günün yorgunluğunu atmaları için her türlü önlemleri almış bulunuyoruz. Tesislerimize gelen tüm ziyaretçilerimiz bizim için müşteri değil misafirdir” dedi.
Tesisler bünyesinde bulunan yüzme havuzu; Pazar, Pazartesi, Salı Erkelere, diğer günlerde ise bayanlara 10.00-16.00 saatleri arası hizmet veriyor.
Köksal ÖNER
şokhaber.net