AKBULUT AUTO AÇILDI…. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Kızılırmak Deltası’nda Bahar Güzelliği

EĞİTİM, FOTO GALERİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET

Atakum’da zafer coşkusu

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, MAGAZİN, SİYASET

AKBULUT AUTO AÇILDI….

Samsun Eski Sanayi Sitesin de AKBULUT AUTO sizlerle…

 

Firma yetkilisi, AKBULUT AUTO yeni iş yerimizin açılışına uzaktan ve yakından iştirak ederek mutluluğumuzu paylaşan bütün dostlarımıza Teşekkür ederiz birlik ve beraberlik içerisin de siz değerli dostlarımıza hizmet vermeye çalışacağız bize inanları ve güvenenleri mahcup etmeden çalışacağız.

Firmamız da Kaporta,Boya,Modifiye Resterasyon,Plastik parça onarım,Far tamir ve parlatma,Pasta cila boya koruma,Seramik kaplama,Boyasız göçük düzeltme,Cam filmi,Xenon aksesuar,Fiberglas Bagalit tamiri,Body kitt,Araç Özelliştirme yapılmaktadır.

Amacımız tecrübeli ve deneyimli ekibimizle birlikte müşterilerimize hizmetten taviz vermeden istemiş oldukları hizmetleri kendilerine sunmaktır Samsun ve bütün Karadeniz bölgesine hizmet vermekteyiz müşterilerimiz bize gelsinler ziyaret etsinler kendilerinin menfaati icabı birikimlerimizi ve tecrübelerimizi kendileri ile paylaşalım fikir birliği içerisinde birlikte karar verelim.

Tavizsiz ve kesintisiz hizmet bizim işimiz aracınız aracımızdır ilkesi ile siz Samsunlu müşterilerimize hizmet vermenin heyacanı içerisindeyiz yeni açmış olduğumuz AKBULUT AUTO iş yerimize sizleri davet ediyoruz diyerek konuşmalarını tamamladı.