AK Parti’de yoğun mesai « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

AK Parti’de yoğun mesai

AK Parti Samsun İl Teşkilatı göreve geldiği günden itibaren yoğun çalışma temposu içerisine girerken bugün Çarşamba, Lâdik ve Alaçam İlçe Danışma Kurulu Toplantıları’nı gerçekleştirdi.
AK Parti Samsun İl Teşkilatı çalışmalarını yoğun şekilde dur durak bilmeden sürdürüyor.  AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman ve ekibi, yerel seçimler öncesi yoğun mesai harcarken her ay rutin olarak gerçekleşen danışma kurulu toplantıları ise devam ediyor. Terme’den sonra AK Parti Çarşamba, Alaçam ve Lâdik İlçe Danışma Kurulu Toplantıları da gerçekleştirildi. Çarşamba Öğretmenevi’nde yapılan ilçe danışma kurulu toplantısı yoğun katılımla yapıldı. Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar, Samsun Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkanvekili Nihat Soğuk, AK Parti İl Yönetim Kurulu Tanıtım ve Medya Başkanı ve Çarşamba Koordinatörü Güner Armutlu, AK Parti Çarşamba ilçe Başkanı Halit Doğan, ana kademe gençlik kolları, kadın kolları ve mahalle başkanlarının katıldığı toplantı son derece faydalı geçti.
Lâdik İlçe Danışma Kurulu Toplantısı ise belediye toplantı salonunda gerçekleştirildi. Lâdik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, AK Parti Lâdik İlçe Başkanı Recep Dirican, AK Parti İl Yönetim Kurulu Çevre ve Şehircilikten Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Lâdik Koordinatörü Nurhan Yapıcı Özel, ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları ve mahalle başkanlarının katıldığı toplantı  verimli geçti.
Alaçam İlçe Danışma Kurulu Toplantısı’na ise Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, AK Parti Alaçam İlçe Başkanı Selahattin Alkan, AK Parti İl Yönetim Kurulu üyeleri ve Alaçam Koordinatörleri Tuncay Yurduseven, Kayhan Doğan, ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları ve mahalle başkanları katıldı.
Her 3 toplantıda da istişareler yapılırken son derece faydalı geçtiği vurgulandı.

AK Parti’de yoğun mesai

AK Parti’de yoğun mesai AK Parti Samsun İl Teşkilatı göreve geldiği günden itibaren yoğun çalışma temposu içerisine girerken bugün Çarşamba, Lâdik ve Alaçam İlçe Danışma Kurulu Toplantıları’nı gerçekleştirdi. AK Parti Samsun İl Teşkilatı çalışmalarını yoğun şekilde dur durak bilmeden sürdürüyor.  AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman ve ekibi, yerel seçimler öncesi yoğun mesai harcarken […]