Ahmet Köneçoğlu Bizim Samsun TV’ye Konuştu « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Ahmet Köneçoğlu Bizim Samsun TV’ye Konuştu

Ahmet Köneçoğlu Bizim Samsun TV’ye Konuştu

Samsun’un Terme İlçesi Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı Ahmet Köneçoğlu son ziyaretlerini bizim Samsun TV’de Gazeteci Murat Genç’e değerlendirdi. Son çalışmaları hakkında bilgiler paylaşan Köneçoğlu Terme gündemine dair önemli mesajlar verdi. 

Seçime bir aydan az bir süre kala ziyaretlerini sıklaştıran Köneçoğlu zaten biz devamlı sahadaydık sürekli köy ve mahalle ziyaretleri yapıyorduk seçimle beraber ziyaretlerimizde projelerimizden ve çözümlerimizi bir kez daha anlatma fırsatı bulduk. Halkımızın istek ve taleplerini not ediyoruz. Ziyaretlerimiz esnasında bize yakın ilgi gösteren halkımıza vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Sahadan Gördüğümüz kadarıyla seçim atmosferinden ziyade geçim atmosferi söz konusu insanlar pahalılık ,  faiz , yüksek kira , yol problemleri ve imar problemleri gibi konuları daha fazla gündemini almış ve bu konularla alakalı taleplerde bulunduklarını görüyoruz.

  Bizler ekibimizle beraber ilk günden belli sahada olduğumuz için mevcut problemleri ve bunlarla alakalı çözümlerimizi ayrıntılı bir şekilde ziyaretlerimiz esnasında halkımızla paylaşıyoruz. Saadet Partisi ekibindeki kişilerin her biri liyakatli işine ehli insanlar olduğu için ilçemizde Saadet Partisi teşkilatına Şampiyonlar Ligi ekibi yakıştırması yapılıyor. Buda bizi sevindiriyor.

Samsun“un Terme İlçesi Saadet

Röportajın tamamı için linki tıklayınız…

https://www.facebook.com/bizimsamsun.net/videos/1144127780292866/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Saadet Partisi Terme Belediye Başkan Adayı Ahmet Köneçoğlu’nu sosyal medya hesaplarından takip etmek için karekodu okutabilirsiniz.