Aday Adayı Akkuş Çalışmalara Devam Ediyor.. « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

GÜNEBAKAN PROJESİ KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİ

EĞİTİM, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT

Aday Adayı Akkuş Çalışmalara Devam Ediyor..

Asarcık Bbp İlçe Başkanı Yılmaz AKKUŞ Samsun Milletvekil Aday Adaylığını  Bbpartisi  genel sekreteri Üzeyir tunç beye vererek başvurusunu yaptı.

Büyük birlik partisi Samsun Milletvekil aday adayı Yılmaz AKKUŞ,Çalışmalarına hızlı başladı ve ilk ziyaretini Samsun Ak Parti İlkadım İlçe Başkanlığına yaparak start verdi.

AKKUŞ,Bizler bu toprakların evlatlarıyız Samsunumuzun çok kıymetli ASARCIK  ilçesi doğduğumuz  büyüdüğümüz geliştiğimiz topraklardır   şimdi ahde vefa zamanı olarak bu toprakların evladı olarak çok kıymetli Samsunumuza ilçemize vatandaşlarımızın daha iyi ve yaşanabileceği gerek maddi ve gerek ise manevi olarak huzurla hayatlarını kolaylıkla idame  ettirebileceği yarınlar için Samsun Bbpartisi Milletvekilliği için aday adayı olduğumu daha önce açıklamıştım.

AKKUŞ,,Milletvekili  seçimlerine bütün partiler doğal olarak kendi adayları ile iştirak ederler seçilir veya seçilmez fakat seçimler bittikten sonra seçilen Milletvekilleri artık SAMSUNUN MİLLETVEKİLİDİR diye düşünüyorum birlik ve beraberlik içerisinde hep birlikte başaracağımıza inanıyorum her seçimin önemli olduğunu ama 14 Mayısta yapılacak seçimlerin bir milletin kaderini tayin edeceği gün anlamına geldiğini belirterek, Samsun için de bütün heyecanlarının bu yönde olduğunu söyledi. 14 Mayıs’a çok az bir süre kaldı. Bu birliktelik olduğu üzere inanıyorum ki her şey çok iyi olacak”Ankara da rahmetli Muhsin Yazıcıoglu başkanımızı vefatının seneyi devriyesinde anma programı ve genel merkezin düzenlediği iftar programına ayrıca  katılımımız oldu diyerek  yaşamış olduğumuz derem de hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyorum diyerek konuşmasını tamamladı.