AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ YOĞUN İLGİ İLE BAŞLADI..! « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ YOĞUN İLGİ İLE BAŞLADI..!

 

AÇIK HAVA SİNEMA GÜNLERİ YOĞUN İLGİ İLE BAŞLADI..!

Bulvar AVM ve İlkadım Belediyesi’nin gerçekleştirdiği Açık Havada Sinema Keyfi Sunan Etkinlik, 15 Ağustos itibariyle meydan alanında ziyaretçilerle buluştu. Sinemaseverler kurulan etkinlik alanının dışında da filmi keyifle izledi.

 

Açıldığı günden itibaren ziyaretçilerine sunduğu farklı, eğlenceli ve kültürel etkinliklerle her mevsimi keyifli kılan Bulvar Yaşam ve Alışveriş Merkezi, bu kez de sinemaseverlere açık havada film izleme keyfi sunuyor.

15 – 20  Ağustos tarihleri arasında her gün gerçekleşen etkinlikte sezonun en popüler filmleri her gün farlı bir alternatif ile seyircisiyle buluşuyor. Vizyonda büyük ilgi gören ve güncelliğini hala korumakta olan sinema filmleri meydan alanında kurulan dev sinema perdesinden ücretsiz olarak izletiliyor.. 15 Ağustos itibariyle Aykut Enişte  ile başlayan sinema programı, Kral Şakir Korsanlar Diyarı çizgi karakterler ile devam etti.

Etkinlik, 17  Ağustos Çarşamba günü Eltilerin Savaşı,  18 Ağustos Perşembe günü Black Panther, 19 Ağustos Cuma Frozen 2  ve son olarak 20 Ağustos Aquaman  filmi ile devam edecek.

Saat 20:00 itibariyle başlayan ve çocuk, genç, yaşlı tüm kesimlerce severek izlenen bir karmadan oluşturulan film programı; izleyenlere filmlere konu olan bir nostaljiyi yaşatırken, aynı zamanda içerikleri bakımından da sinemaseverlere oldukça keyifli saatler sunmaya devam ediyor.

 

Film Gösterim Programı:

17 Ağustos  Çarşamba 20:00           :              Eltilerin Savaşı

18 Ağustos Perşembe 20:00             :              Black Panther

19 Ağustos Cuma 20:00                     :              Frozen 2

20 Ağustos Cumartesi  20:00           :             Aquaman