SON DAKİKA

8. GELENEKSEL ÇEKİLİŞLİ ÜCRETSİZ İSTANBUL GEZİLERİ

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Gençlik Topluluğu olarak gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizi haber yapmanızı rica ederiz. Fotoğrafları ve Haber Metnini ek olarak yolladık. İlginize şimdiden çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla..
 
8. GELENEKSEL ÇEKİLİŞLİ ÜCRETSİZ İSTANBUL GEZİLERİ
Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Gençlik Topluluğunca İstanbul’a gezi düzenlendi. Düzenlenen geziye katılacak öğrenciler, OMÜ Mühendislik Fakültesinde yapılan çekilişle belirlendi.
İstanbul'a 7 gün 6 otobüs ile 324 öğrencinin gideceği gezi etkinliği, yoğun ilgi ile gerçekleşti. Üç farklı tarihte gerçekleşen gezilerde sırasıyla Galata Kulesi, Ayasofya Camii, Sultanahmet Camii, Topkapı Sarayı, Arkeoloji Müzesi ve Yerebatan Sarnıcı ziyaret edildi.
Etkinliğin önemini ve amacını dile getiren Gençlik Topluluğu başkanı Ertan Atasayar, “7 yıl boyunca öğrenci arkadaşlarımızla geziler düzenledik. Bu yıl ile birlikte 8 yıl boyunca toplamda 1182 öğrenci arkadaşımızı Ücretsiz gezdirdik. Topluluğumuz, Üniversitemizde hep ilkleri gerçekleştirdi. Bu da Ondokuz Mayıs Üniversitemizin ve Gençlik Topluluğumuzun eseridir. Geleneksel gezilerimiz ile Rekorlarımıza rekor ekledik. Bu gezimizde de tarihi eserleri yerinde görmeyi amaçladık. Eski geçmişimizi hatırlayıp, yeniden o içimizdeki eski kültürü canlandırmaya çalıştık, mutluyuz. Ayrıca çekiliş yapmamızın amacı; hiçbir öğrencinin hakkının geçmemesi içindi. Bize bu imkan ve fırsatı veren Metro Holding Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk Beyefendiye teşekkür ederiz. Ayrıca Hüseyin Kalaycı ve tüm Metro Turizm çalışanlarına teşekkürümüzü borç biliriz. ” ifadelerini kullandı.
Gençlik Topluluğu Başkanı Ertan Atasayar İstanbul Bölge İşletme Müdürü Emre Canlı‘ya fidan sertifikası takdim etti.
--
Ertan ATASAYAR  | OMÜ Gençlik Kulübü
0545 744 95 41 |  Yönetim Kurulu Başkanı
Resmi Twitter Sayfamız ; twitter.com/omugenclikkulub
Resmi Facebook Sayfamız ; http://www.facebook.com/omugenclikklubu
Bu Fotoğraf 47 views kez görüntülenmiştir.