31 Mart’ta Samsun’da büyük bir zafer kazanacağız… « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

31 Mart’ta Samsun’da büyük bir zafer kazanacağız…

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Cumhur İttifakı’nın temellerini birlikte oluşturduğumuz, Milliyetçi Hareket Partisi ile el ele, omuz omuza, hemşehrilerimizin de desteği ile İnşallah 31 Mart’ta Samsun’da büyük bir zafer kazanacağız” dedi.
AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 31 Mart Yerel Seçim çalışmalarına İlkadım ilçesinde devam etti. Pazarcılar ve Seyyar Esnaf yapanlar ile sabah kahvaltısında buluşan Milletvekili Köktaş, Saathane Meydanı’nda vatandaşlarla buluştu, hemşehrileri ile sohbet etti.
Milletvekili Köktaş, ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi İl ve İlçe Başkanlıklarını’da ziyaret ederek İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Başkanı İkram Eldemir ile görüştü.
Cumhur İttifakı’nın temellerini birlikte oluşturdukları Milliyetçi Hareket Partisi ile el ele, hemşehrilerimizin de desteği ile 31 Mart’ta Samsun’da büyük bir zafer kazanacağız diyen Milletvekili Köktaş ayrıca; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 3 Mart Pazar günü saat 16:00’da Samsun Cumhuriyet Meydanı’nda yapacağı mitinge tüm Samsunluları davet etti.
Milletvekili Köktaş, programlarında yaptığı konuşmada ise şunları söyledi; “Aziz milletimizin destekleriyle AK Parti girdiği her seçimden başarıyla çıktı. Bu başarı bizlere güç kuvvet verdi. Bu güçle birlikte ülkemizin her yerine olduğu gibi Samsunumuza da ilçelerinde hizmet etme fırsatı verdi. Çok şükür bugüne kadar milletimiz bize hangi talimatı, hangi yolu gösterdiyse o istikamette yolumuza devam ediyoruz.
Bu süreç içinde ülkemiz üzerinde oyunlar oynamaya, olaylar, darbe kalkışmaları yapmaya çalıştılar. Çünkü ayağa kalmış, hedeflerine doğru koşar adım giden, güçlü bir Türkiye istemiyorlardı. Baskılar, terör olayları, ekonomik darbelere karşı aziz milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın yanında dimdik durarak, ülkemizin diz çökmesine, bileğinin bükülmesine izin vermedi. Çünkü bu ülkemizin istiklal ve istikbal meselesidir. Cumhur ittifakı da bunun mücadelesini vermektedir.” diyerek sözlerine son verdi.