29 Ekim’de Piazza’dan Coşkulu Kutlama  « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

SON DAKİKA

29 Ekim’de Piazza’dan Coşkulu Kutlama 

29 Ekim’de Piazza’dan Coşkulu Kutlama 

 

Cumhuriyet Bayramı Coşkusu Piazza’da Yaşanacak

 

Piazza’dan Cumhuriyet Bayramı’na Yakışan Kutlama

 

Her yıl 29 Ekim tarihinde, tüm ulusta kıvançla ve onurla kutlanan Cumhuriyet Bayramı için Samsun Piazza coşkulu program hazırladı.

 

SAMSUN/ Orta Karadeniz’in en büyük alışveriş merkezi Piazza, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla coşkulu bir kutlamayla ziyaretçilerini ağırlayacak.

 

Milli Mücadele’nin başladığı şehir olarak ayrı bir öneme sahip olan Samsun’da Cumhuriyet Bayramı coşkusu Piazza AVM’de yaşanacak.

 

Türk Polis Teşkilatı, Polis Akademisi, Polis Akademisi Yüksekokul Müdürlüğü, Atakum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü ve Piazza iş birliğinde gerçekleştirilecek etkinlikte Samsunlular 29 Ekim’in gururunu ve kıvancını bir kez daha yaşayacaklar.

 

29 Ekim Salı günü saat 15.00 ‘da başlayacak etkinliklerde Piazza’nın ziyaretçileri Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu Bando Takımı’nın gösterisiyle duygulu ve coşkulu anlar yaşayacaklar. Bando gösterisinin ardından Türk Halk Müziği Korosu’nun seslendireceği eserlerle Piazza’nın ziyaretçilerinin kulaklarının pası silinecek.

 

Samsunlular 29 Ekim’de, bir gün öncesinden AVM’ye kurulacak olan ‘’Anıtkabir’e Mektuplar’’ standından, Atatürk’e duygularını, özlemlerini ve minnetlerini iletecekleri mektuplar da yazabilecek.