2 ARALIK EMLAK VE ÇTV’DE SON GÜN « Samsun Haber | Samsun Son Dakika Haberler

Dün Başardılar, Bugün Neden Olmasın? Projesi

EĞİTİM, EKONOMİ, GÜNDEM, KÜLTÜR SANAT, SİYASET, TEKNOLOJİ

2 ARALIK EMLAK VE ÇTV’DE SON GÜN

Bu haber 29 Kasım 2019 - 13:38 'de eklendi ve kez görüntülendi.

BAŞKAN DEMİRTAŞ’TAN DUYARLI VATANDAŞLARA TEŞEKKÜR

İLKADIMLILAR VERGİDE ÖRNEK OLDU

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. Dönemi ödemelerinde hassasiyet göstererek hem ülke hem de ilçe ekonomisine destek olan İlkadımlılara teşekkür etti.

 

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. Döneminde son günler yaklaşırken, vergi konusunda örnek bir hassasiyet gösteren halka teşekkür etti. Mali Hizmetler  Müdürlüğü Emlak Vergisi Servisini ziyaret ederek vergisini ödemek için gelen vatandaşlarla buluştu. Vergilerin zamanında ödenmesi konusunda taleplerine vatandaşlar tarafından hassasiyetle olumlu bir karşılık verildiğinin altını çizen Başkan Demirtaş; “Halkımızdan altığım vergilerin her kuruşunu yine halkımıza hizmet için harcıyoruz” dedi.

 

DEMİRTAŞ; “VERGİLERİN HER KURUŞU HALKA HİZMET DEMEKTİR”

İlkadım Belediyesinin içinde bulunduğu mali zorlukların vergiler ile aşılacağına değinen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “Belediye olarak mali açıdan zor günler yaşıyoruz ancak halkımızın bu konuda göstermiş olduğu hassasiyet ve özveri bu zorlukları el ele aşmamızda büyük önem arz ediyor. Halkımızdan aldığımız vergilerin her kuruşunu şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile yine halkımızın hizmetine harcıyoruz ve harcayacağız. İlkadımlı kardeşlerimizle büyük bir aileyiz ve her ailede olduğu gibi bu büyük ailede de zorlukları omuz omuza aşıyoruz. Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. Döneminde son günler yaklaşırken ödemelerinde hassasiyet göstererek hem ülke hem de ilçe ekonomisine destek olan vatandaşlarımıza canı gönülden teşekkür ederim.” Şeklinde konuştu.

 

2 ARALIK EMLAK VE ÇTV’DE SON GÜN

Emlak, Çevre ve Temizlik Vergileri 2. dönemi ödemelerinin 2 Aralıkta son bulacağını hatırlatan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; “2 Aralık 2019 Pazartesi günü 2. vergi döneminin son günü. Vatandaşlarımızın cezalı duruma düşmeden ödemelerini yapabilmeleri için Belediye Hizmet Binamız ile Subaşı, Gazi Park, Cumhuriyet Meydanı ve İlyasköy’de bulunan dış veznelerimiz hafta sonu 09:00 – 16:00 saatleri arasında hizmet verecektir” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN